Slečna úspešná

05. 07 2020 04:45 | trinity
Slečna úspešná
Slečna úspešná

Verte tomu alebo nie, no každý vydedenec jedného dňa zažiari! Nik to nevie lepšie, ako krásna Martina!

(Made in Jersey, Seriál, 43´, USA, 28. september 2012 – 29. december 2012, Stereo)
Hrajú: Janet Montgomery, Felix Solis, Erin Cummings, Kyle MacLachlan, Toni Trucks, Kristoffer Polaha, Megalyn Echikunwoke, Donna Murphy, Jessica Blank, Michael Drayer, Lewis Grosso


Sobota a nedeľa o cca 12.50 (Od 25. júla.)
Život pôvabnej mladej právničky Martiny Garrettiovej (Janet Montgomery) sa zmení v deň, keď si ju v prestížnej newyorskej právnej kancelárii Stark & Rowan, ktorej posilou sa len nedávno stala, všimne jej šéf Donovan Stark (Kyle MacLachlan). Nie azda pre jej bez debaty atraktívnu tváričku či dokonalú postavičku, ale pre jej osviežujúci spôsob analýzy dôkazov, ktoré jej blazeovaní kolegovia na rozdiel od nej považujú za presvedčivé – no mýlia sa! Je ňou taký nadšený, že sa spontánne rozhodne prizvať ju k svojmu ďalšiemu, značne komplikovanému prípadu vraždy. A dobre urobí, len vďaka Martine a jej nekonvenčnému prístupu totiž ich klientka, mladá študentka Elllie Fordhamová (Alexandra Socha), nespravodlivo obvinená z vraždy profesora, ktorý ju sexuálne obťažoval... Má vôbec šancu vyhrať a dokázať svoju nevinu! Nuž a vďaka tomuto úspechu, ktorý Martinu zaslúžene katapultoval medzi najsľubnejšie talenty vo firme a uľahčil jej prístup k celej plejáde ďalších zaujímavých prípadov – napríklad k prípadu boja o poručnístvom dieťaťa, vynoseného náhradnou matkou, ktorý sa zrazu zmenil na oveľa závažnejšiu kauzu nevydareného pokusu o vraždu -, sa jej sen o kariérnom vzostupe i zmene sveta k lepšiemu... Bez debaty už čoskoro zmení na skutočnosť. :-)


Kto je kto
Martina Garrettiová (Janet Montgomery)

Slečna úspešná - Martina
 
Aj keď by vďaka svojej kráse, ktorú dostala do vienka, pokojne mohla robiť modelku alebo sa dobre vydať a užívať si bezstarostný život smotánky, je našťastie z úplne iného cesta – chce zmeniť svet, teda aspoň tú jeho časť, na ktorú má dosah! Čo v praxi znamená, že sa chce stať tou najlepšou právničkou, akou len môže, pomôcť nevinným dokázať ich nevinu a dostať za mreže tých, ktorí si to zaslúžia! Nuž a keďže má dobrý nos na ľudí, bystrú hlavu a kombinačné schopnosti, aké jej mnohí z jej starších a skúsenejších kolegov môžu len ticho závidieť... Nepochybne sa jej to podarí!

River Brody (Felix Solis)
Slečna úspešná - River
 
Najlepší z tímu detektívov, pracujúcich pre právnu kanceláriu, pre ktorého je spolupráca s novým právnym esom Martinou nezvyčajným potešením. Na rozdiel od jej kolegov sa totiž k nemu správa presne tak, ako si to zaslúži – ako k neoceniteľnému partnerovi -, a zároveň nie je žiadna princeznička z cukru, takže jej vôbec nerobí problémy vykasať si v prípade potreby rukávy a zašpiniť si ruky. A tiež sa nerozpakuje mu poďakovať za dobre vykonanú prácu, čo – aj keď by bez debaty malo byť – vôbec nie je samozrejmosťou.

Bonnie Garrettiová (Erin Cummings)
Slečna úspešná - Bonnie
 
Martinina krásna sestra je zároveň jej druhá najlepšia priateľka a dôverníčka. A to aj napriek tomu – alebo ktovie, možno práve preto, že jej v mnohých ohľadoch jej pravým opakom! Je to totiž neskrotná divožienka, ktorá nevynechá žiadnu párty, žiadne dobrodružstvo a vyskúša... Hm, v podstate asi úplne všetko! Preto je pre ňu veľmi ťažké stavať sa tvárou v tvár svojej dospievajúcej neteri do pozície zodpovedného dospelého a čokoľvek jej zakazovať alebo prikazovať. Veď povážte, ako jej môže dôveryhodne zatrhnúť napríklad také tetovanie, keď... Sama jedno má? A ešte aké! :-)

Donovan Stark (Kyle MacLachlan)
Slečna úspešná - Donovan
 
Zakladateľ firmy Stark & Rowan, ktorému Martinino nadšenie, spôsob, akým uvažuje a jej neústupčivosť v snahe odhaliť pravdu a dosiahnuť spravodlivosť, aj keď všetko stojí proti nej, veľmi imponujú. Vidí v nej skvelú - a potenciálne dokonca výnimočnú – právničku, ktorá je obrovským obohatením pre jeho spoločnosť a ktorá len potrebuje vhodným spôsobom a vo vhodný moment postrčiť, aby zažiarila. Pretože o tom, že jej je to súdené, vôbec nepochybuje.

Cyndi Vegová (Toni Trucks)
Slečna úspešná - Cyndi
 
Martinina skvelá asistentka, najlepšia kamarátka a hlas jej svedomia v jednom nie je, rovnako ako jej šéfka, len krásna tvárička, ale zároveň aj mimoriadne bystrá mladá dáma, ktorá sa vo svete len tak nestratí – a nebyť nej, Martinin život by bol oveľa nudnejší a jej kariéra by isto-iste nenapredovala tak rýchlo a hladko, pretože jej pomoc vo viacerých ohľadoch je jednoducho neoceniteľná! Jedinou tienistou stránkou jej života, alebo skôr jeho pracovnej časti, je fakt, že nie je len Martininou asistentkou, ale že tiež musí byť v rovnakej miere k dispozícii aj jej dravej kolegyni Riley Parkerovej (Megalyn Echikunwoke)...


Epizódy

Slečna úspešná: Ridgewell
 

Ridgewell
(8. epizóda)
Slečna úspešná: Farma
 

Farma
(7. epizóda)
Slečna úspešná: Dávna historka
 

Dávna historka
(6. epizóda)
Slečna úspešná: Garde
 

Garde
(5. epizóda)
Slečna úspešná: Deň zúčtovania
 

Deň zúčtovania
(4. epizóda)
Slečna úspešná: Camelot
 

Camelot
(3. epizóda)
Slečna úspešná: Kaktus
 

Kaktus
(2. epizóda)
Slečna úspešná: Pilot
 

Pilot
(1. epizóda)

Komentáre ( 0)