Vy sa pýtate, my odpovedáme! (január 2022)

30. 01 2022 08:00 |
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Martina: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či plánujete vysielať druhú sériu telenovely Skrytá vášeň? Ak áno, tak kedy ju môžeme očakávať? Ďakujem!
- Seriál sa onedlho len začne vysielať v krajine pôvodu a k tejto téme zatiaľ len toľko, že nechajte sa prekvapiť! :-)

Jana: Dobrý deň, bude na Markíze chodiť pokračovanie ruského seriálu Kuchyňa? Má to 6 sezón a vy ste vysielali iba 4.
- Aktuálne si na obrazovkách TV Markíza môžete každú stredu večer vychutnávať skvelý komediálny seriál Šťastní vs. Šťastní, ktorý je natočený podľa úspešnej ruskej predlohy. O prípadnom zakúpení ďalších sérií seriálu Kuchyňa Vás budeme včas informovať.

Monika: Chcela by som sa opýtať na krásny romantický seriál Erkenci Kuş s Canom Yamanom. Kedy ho, prosím, zaradíte do vysielania?
- Čo sa týka tureckej seriálovej produkcie, zvažujeme viaceré alternatívy, nechajte sa už čoskoro prekvapiť! :-)

Andrej: Budete vysielať ďalšie série Chicago Fire a Chicago Med? Kúpite aj tretí seriál Polícia Chicago? Príbehy sú spojené. Budete vysielať aj 18. sériu NCIS a 12. sériu NCIS: Los Angeles? Neplánujete kúpiť aj novinku NCIS: Hawai'i?
- Máme pre Vás samé dobré správy, tešiť sa môžete na ďalšie premiérové série seriálov Chicago Med aj Chicago Fire, rovnako aj na ďalšie série seriálov NCIS ci NCIS: Los Angeles. Pripravujeme tiež úplné novinky, už čoskoro sa dozviete viac.

Irena: Budete opakovať seriál Moja malá princezná?
- Áno, na tento seriál sa môžete tešiť už toto leto.

Patrik: Dobrý večer, prepáčte, mám len dve otázky. Plánujete v budúcnosti vysielať 5. sériu amerického seriálu Dobrý doktor? A plánujete niekedy na TV Doma vysielať telenovelu Yago, syn džungle? Ďakujem a prajem veľa úspechov v novom roku 2022.
- Ďakujeme veľmi pekne a taktiež prajeme všetko len to najlepšie do nového roku 2022! Úspešný seriál Dobrý doktor bude na Doma určite pokračovať aj s premiérovými časťami, telenovelu Yago, syn džungle zatiaľ neplánujeme. Ak však máte chuť na viac telenoviel, skúste našu streamovaciu službu VOYO, kde nájdete množstvo obľúbených telenoviel a romantických seriálov, ktoré určite poznáte a do ktorých sa rozhodne zamilujete.

Matúš: Dobrý deň, máte v pláne toho roku vysielať priamy prenos z odovzdávania Oscarov, tak ako tomu bolo kedysi? Vďaka.
- Vysielanie Oscarov aktuálne neplánujeme. Tešiť sa však môžete na mnohé iné televízne prenosy, napríklad na Markíze si už od marca budete môcť vychutnávať veľkolepú, naživo vysielanú tanečnú šou Let‘s Dance.

Michal: Vďaka, že dávate klasické telenovely na VOYO, ale plánujete nejaké aj odvysielať v televízii?
- Áno, plánujeme. V súčasnosti vysielame dva skvelé turecké seriály – od pondelka do štvrtka o  20:30 hod. vždy po dve časti obrovského diváckeho hitu Láska na prenájom a v neskorších nočných hodinách je to obľúbená Neželaná nevesta. Môžete sa však tešiť aj na veľa ďalších výborných telenoviel a romantických seriálov.

Milan: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či budete vysielať seriál Roztomilé mrchy? Ďakujem!
- Žiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať.

Janka: Prečo nedáte nejaký nový seriál alebo telenovelu, a nie zase Koleso šťastia?
- Koleso šťastia sa teší veľmi dobrej diváckej odozve, ale určite pripravujeme do vysielania aj ďalšie telenovely.

Tonka: Dobrý deň, väčšina sledujúcich majú záujem o vysielanie seriálu Upírske denníky, na rok 2022 plánujete vysielať tento seriál? Alebo napríklad The Originals nadväzuje na Upírske denníky, alebo Legacies, sú to fajn seriály pre tínedžerov.
- Bohužiaľ, tieto seriály neplánujeme vysielať.

Juan: Dobrý podvečer, chcem sa spýtať, už ste úplne vyškrtli latino telenovely, alebo sa diváci ešte dočkajú týchto telenoviel?
- Aktuálne sa zameriavame na turecké romantické seriály, ale do budúcna zvažujeme všetky alternatívy.

Melánia: Dobrý deň, touto cestou by som sa vás chcela opýtať na vami vysielaný seriál Mentalista. Minulý týždeň ste skončili vysielanie 3. serie a dnes, v pondelok 29. 11., pokračujete 5. sériou. Nedáva zmysel predsa preskočiť celú jednu sériu...
- Žiaľ, niekedy sa nedajú presne zladiť vysielacie práva a výnimočne preto nevysielame jednotlivé série štandardne za sebou. Vo väčšine prípadov sa však snažíme vysielať seriály chronologicky.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!