Vy sa pýtate, my odpovedáme! (január - máj 2021)

22. 05 2021 08:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Eva: Dobrý deň, prosím vás, to čo tam robíte so seriálom Chicago Med? Prečo to opakujete od prvej série, keď to malo pokračovať novými dielmi? To kto tam dobláznil a nikto si to nevšimol?! Dúfam, že to napravíte!!! Ďakujem za všetkých sledovateľov seriálu!!!
- V rámci seriálu Chicago Med sme odvysielali všetky dostupné časti, najnovšia 6. séria sa v súčasnosti ešte len vysiela v USA. Budúci rok sa však na ňu určite môžete tešiť. Veríme, že Vás potešíme aj novým seriálom Chicago Fire, ktorý pripravujeme do vysielania televízie Doma od stredy, 2. júna 2021, vždy v dvoch častiach za sebou od 18:50 hod. Určite sa Vám bude páčiť podobne ako seriál Chicago Med, keďže je od rovnakých tvorcov, pričom namiesto lekárov sleduje životy hasičov a záchranárov. Dej jednotlivých seriálov sa dokonca zvykne prelínať, tešiť sa tak môžete aj na obľúbených hrdinov z Chicago Med.

Martina: Dobrý večer, kedy dáte telenovely Rebeca a Rosalinda?
- Aktuálne tieto telenovely vysielať neplánujeme. Na našom videoportáli VOYO však v sekcii telenovely nájdete aktuálne viac než 20 skvelých romantických seriálov, takže si môžete vybrať podľa svojej chuti. ;-)

Liana: Dobrý deň, prosím Vás, neplánujete vysielať seriál Sen Çal Kapımı?
- Uvažujeme aj o tomto seriáli, takže sa nechajte prekvapiť. :-) Aktuálne máme pre Vás inú veľkú novinku, od pondelka, 7. júna 2021, spúšťame nový turecký romantický seriál Meryem, takže na stanici Doma nájdete od 20:30 hod. spolu so Spútaným motýľom až tri hodiny premiérového tureckého obsahu.

Filip: Chcel by som sa opýtať, kedy sa môžeme tešiť na nové série seriálu Taká obyčajná rodinka. Ďakujem zaň, aj za skvelý slovenský dabing.
- Žiaľ, aktuálne tento seriál neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na premiéru vynikajúceho nového sitkomu Mladý Sheldon, ktorý počas leta ponúkne TV Markíza. Určite poteší nielen všetkých fanúšikov Teórie veľkého tresku. :-)

Miley: Bude zaradený do vysielania nejaký seriál z hercom Canom Yamanom?
- V tejto chvíli to nemôžeme potvrdiť ani vyvrátiť, nechajte sa prekvapiť. :-)

Oliver: Bude sa ešte vysielať seriál Hriešnici?
- Neradi prinášame negatívne odpovede, avšak tento seriál už neplánujeme vysielať.

Mária: Kedy konečne uvidíme tretiu sériu seriálu Sila ženy?
- Aktuálne vysielame 2. sériu seriálu Spútaný motýľ, ku ktorému pridávame úplne nový seriál s názvom Meryem. Od júna si tak budete môcť vychutnávať až tri premiérové epizódy tureckých romantických seriálov, vždy od pondelka do štvrtka po 20:30 hod.

Helga: Chcela by som sa opýtať, bude 2. séria zo seriálu Sladká pomsta?
- Seriál Sladká pomsta odvysielame kompletne celý, teda všetkých jeho 82 epizód.

Eva: Nemôžete dať opakovanie Spútaneho motýľa skôr? Ja to potom nemám kedy pozrieť keď mám poobednú. Bolo by to super vymeniť to s tým druhým seriálom Sladká pomsta. Bola by som vám nesmierne vďačná.
- Aktuálne časti obľúbeného seriálu Spútaný motýľ si môžete pozrieť aj v našom bezplatnom videoarchíve Markíza Plus, alebo úplne všetky odvysielané kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom služby VOYO. Tá vám navyše exkluzívne ponúka možnosť pozrieť si vždy až štyri nové epizódy ešte pred ich televíznou premiérou. Ak teda Spútaného motýľa nestihnete v televízii, máte možnosť napraviť to online. :-)

Janka: Dobrý večer, chcem sa spýtať, či plánujete odkúpiť vysielacie práva na novú verziu telenovely Keď budeš moja s názvom Café con aróma de mujer (Káva s vôňou ženy), ktorá sa aktuálne natáča v Kolumbii. Ďakujem za vašu odpoveď.
- Uvažujeme nad všetkými variantami, nie je preto vôbec vylúčené, že prinesieme budúci rok práve aj tento seriál.

Monika: Dobrý deň, prečo vysielate Búrlivé víno? Prečo radšej nedáte nejakú telenovelu?
- Búrlivé víno je najdlhšia a najkvalitnejšia slovenská telenovela, ktorá zaznamenala výrazný a nespochybniteľný divácky úspech doma aj v zahraničí. Určite si preto zaslúži svoje miesto na obrazovkách televízie Doma aj v repríze. :-)

Veronika: Budete ešte niekedy vysielať seriál Gossip Girl?
- Žiaľ, tento seriál aktuálne neplánujeme vysielať.

Richard: Dobrý deň, odvysielate turecký seriál Medcezir, Nekonečnú lásku, a latinskoamerické telenovely Túžba tela, Teresa, Víťazstvo lásky, La Tormenta: Pokušenie lásky, Naučím ťa milovať, Medzi láskou a nenávisťou, Macocha, Viktória, Čaro lásky, či Nespútaný anjel?
- Radi by sme Vám v tejto súvislosti dali do pozornosti náš videoportál VOYO, kde nájdete sekciu telenovely, v rámci ktorej si aktuálne môžete vybrať z viac ako 20 atraktívnych titulov. Nájdete medzi nimi napríklad aj Vami spomínané seriály Čaro lásky, Macocha a Teresa.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

 

Komentáre (0)