Vy sa pýtate, my odpovedáme! (október - december 2020)

19. 12 2020 08:00 |
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Anita: Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budete dávať 4. sériu seriálu Dobrý doktor.   
- Vynikajúci seriál Dobrý doktor plánujeme nasadiť do vysielania televízie Doma opäť v budúcom roku a, samozrejme, nevynecháme ani premiérovú 4. sériu, ktorá sa venuje aj celosvetovo aktuálnej téme pandémie nového koronavírusu. No ak máte chuť aj na ďalší kvalitný seriál z lekárskeho prostredia, na obrazovky televízie Doma prinesieme už začiatkom januára 2021 nový, premiérový titul s názvom Chicago Med. Takže je sa na čo tešiť! :-)

Sandra: Čo bude hrať keď skončí Statočný a krásna?   
- Na obrazovky televízie Doma prinesieme aktuálne svetovo najúspešnejší turecký seriálový hit Hercai, sledovať ho budete môcť pod slovenským názvom Spútaný motýľ. Na osudy krásnej Reyyan a šarmantného Mirana sa môžete tešiť už od začiatku januára 2021.

Adriana: Dobrý večer, prosím vás, kedy bude vysielaná ďalšia séria seriálu Sila ženy? Minulý rok po skončení série ste nám divákom sľúbili, že ďalšia séria sa bude vysielať v roku 2020... A vôbec to tak nie je, v Turecku už dávno nakrútili a aj odvysielali všetky časti...
- Ospravedlňujeme sa za dnes už nepresnú informáciu, naše programové plánovanie však prechádza neustálym vývojom a niekedy, žiaľ, dôjde aj k posunu nasadenia niektorých titulov. Aktuálne plánujeme seriál Sila ženy odvysielať v roku 2022. Veríme, že aj napriek tomu si obľúbite náš nový, premiérový turecký seriál Spútaný motýľ. Okrem toho môžete vždy od pondelka do štvrtka večer sledovať aj osudy hrdinov ďalšieho obľúbeného seriálu Nikdy ťa neopustím.

Ivi: Aký nový turecký seriál chystáte? A kedy?   
- Ako sme už spomínali, na január 2021 chystáme nový seriál Spútaný motýľ, ktorý bol predaný do viac než 100 krajín sveta a stal sa aktuálne najväčším tureckým seriálovým hitom.

Daniela: Dobrý deň, chcem sa opýtať: odvysielate aj nejaké kolumbijské alebo argentínske telenovely? Alebo aspoň či ich nedáte na VOYO, kde aktuálne sú mexické telenovely, ale ja by som si rada pozrela aj nejaké z Kolumbie či Argentíny. Ďakujem za odpoveď.   
- V ponuke vynovenej služby VOYO môžete sledovať veľké množstvo klasických telenoviel. Na obrazovky televízie Doma sa už začiatkom januára vráti aj obľúbený mexický seriál Tri sestry.

Alenka: Dobrý deň, neuvažujete zaradiť do vysielania aj veľmi obľúbenú kórejskú seriálovú tvorbu, napríklad tohtoročný hit s názvom Crash Landing on You? Myslím, že by to bolo rovnako osviežujúce a úspešné, ako keď ste pred rokmi začali s tureckými seriálmi. :-)   
- Alenka, ďakujeme za skvelý podnet. Kórejská filmová a seriálová tvorba je naozaj stále viac obľúbená. Možno sa teda niekedy dočkáme seriálov z kórejskej produkcie aj na našich obrazovkách. :-)

Katka: Dobrý deň, pred pár rokmi ste vysielali seriál Ezel. Nedalo by sa ho odvysielať znova?   
- Žiaľ, tento seriál aktuálne neplánujeme zaradiť do vysielania. Budúci rok sa môžete tešiť na overené turecké klasiky ako Šťastie mojich detí, Sladká pomsta, či Neželaná nevesta. Ak máte chuť na ešte viac tureckých seriálov, kliknite si na naše nové VOYO.

Alexa: Môžete dať cez Vianoce tieto filmy – Christmas with a Prince (2018), Christmas with a Prince: Becoming Royal (2019)?   
- Máme pre Vás skvelú správu, tieto filmy prinesieme na obrazovky televízie Markíza už o pár dní, Vianoce s princom si budete môcť  v premiére vychutnať v piatok 25. decembra o 22:10 a pokračovanie Vianoce s princom: Kráľovská svadba o deň neskôr, v sobotu 26. decembra o 22:35. Takže rozhodne sa máte na čo tešiť! :-) Úplne nové, premiérové romantické filmy s vianočnou tematikou môžete tiež sledovať úplne každý večer aj na stanici Doma. No a ak máte chuť tieto filmy vidieť hneď teraz, kliknite si na naše nové VOYO a nechajte sa unášať vianočnou romantikou.

Diana: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či niekedy plánujte vysielať The Originals - výborný seriál nadväzujúci na Upírske denníky. Ďakujem.
- Žiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať. Začiatkom januára Vás však potešíme premiérou amerického seriálu z trošku iného súdka, na obrazovky Doma prinesieme jeden zo svetovo najúspešnejších seriálov z lekárskeho prostredia Chicago Med. Veríme, že si obľúbite aj takýto seriálový žáner. Ak máte chuť na ešte viac atraktívneho obsahu a množstvo skvelých filmov a seriálov, skúste si kliknúť na našu vynovenú stránku www.voyo.sk.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre (0)