Vy sa pýtate, my odpovedáme! (júl - september 2020)

05. 10 2020 14:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Nikola: Bude ešte pokračovanie seriálu Moja malá princezná?
- Žiaľ, seriál Moja malá princezná už viac častí nemá, rovnako ako pri jeho premiére sme ho odvysielali kompletne celý. Pravidelne však prinášame úplne nové turecké seriály, aktuálne máme vo vysielaní obľúbené tituly Cennet a Statočný a krásna. Tešiť sa môžete aj na ďalšie silné príbehy z krajiny polmesiaca, ktoré vám pravidelne robia príjemnú spoločnosť na stanici DOMA.

Bianka: Budete vysielať aj druhú sériu seriálu Vitajte v Raji?
- Aktuálne nad tým uvažujeme a nie je vylúčené, že v budúcom roku si budete môcť pozrieť pokračovanie tohto seriálu.

Alica: Prečo sa už nevysiela seriál Esmeralda? Ďakujem.
- Esmeraldu naďalej vysielame na stanici DOMA v neskorších nočných hodinách. Rovnako si však tento kultový seriál môžete kedykoľvek pozrieť prostredníctvom našej online platformy Markíza Plus.

Anna: Prosím vás, nedal by sa seriál Nikdy ťa neopustím presunúť na skoršiu hodinu? Veď seriály ako Dr. House či Mentalista reprízujete už niekoľkýkrát, prečo nepresuniete na neskorší čas tie?!
- Aktuálne sa seriál Nikdy ťa neopustím skutočne vysiela v trošku neskoršom čase, jeho reprízy si však môžete vychutnávať od utorka do piatka po 10-tej ráno. Dobrou správou je, že od októbra sa seriál dostane do skoršieho vysielacieho času, dovtedy si jeho epizódy môžete pozrieť napríklad aj prostredníctvom online platforiem Markíza Plus a VOYO.sk.

Alexandra: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či plánujete vysielať aj 3. sériu seriálu Sila ženy?
- Aktuálne vysielame nové, premiérové turecké príbehy a plánujeme tak robiť aj naďalej. Nie je preto vylúčené, že v budúcom roku uvidíte aj seriál Sila ženy.

Lili: Prečo nedávate zo seriálu Statočný a krásna dve časti denne?
- Aktuálne už tento seriál vysielame v dvoch častiach za sebou, tak veríme, že sme vám urobili radosť.

Simona: Budete vysielať tento rok Skrytú vášeň? Veľmi rada by som si to pozrela znovu, výborná telenovela!
- Tak ako sme sľúbili, momentálne si prostredníctvom našej online služby VOYO.sk môžete vychutnávať viaceré obľúbené telenovely ako Čistá láska, Macocha a Nezlomná Valentína, ku ktorým najnovšie pribudlo Víťazstvo lásky s krásnou Maite Perroni a príťažlivým Williamom Levym v hlavných úlohách. Nie je preto vylúčené, že sa ešte vrátime aj k legendárnej Skrytej vášni.

  
Terka: Telenovelu Rebeca alebo Divoký anjel nedáte?
- Uvažujeme nad  viacerými variantmi a seriálmi, nechajte sa prekvapiť. :-)

Adela: Budete niekedy vysielať seriály Sen Anlat Karadeniz, Bay Yanliş či Hercai? Vďaka za odpoveď.
- Nie je vylúčené, že niektorý z vami menovaných seriálov sa v budúcnosti na Doma objaví, tak pozorne sledujte televíziu DOMA a všetko sa včas dozviete. :-)

Ondrej: Budete ešte dávať telenovely Skrytá vášeň a La Tormenta: Pokušenie lásky?
- Aktuálne plánujeme do vysielania telenovelu Tri sestry, o ostatných tituloch budeme včas informovať.

Laura:  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či sa v najbližšej dobe nechystáte vysielať pokračovanie seriálu Velvet - Velvet Colección. Ďakujem.
- Zatiaľ o tom neuvažujeme, už od 15. októbra sa však môžete tešiť na premiérovú 3. sériu seriálu Dobrý doktor a chystáme aj ďalšie nové turecké seriály.

Romana: Kedy už konečne začnete vysielať aj nejaké mexické telenovely? Ako je napríklad La Gata alebo La usurpadora... Tie turecké sú už nudné!
- Zvažujeme aj tieto seriály, nechajte sa prekvapiť! :-) Počas posledných mesiacov tohto roka sa však môžete tešiť na množstvo premiérových filmov, ktoré pre vás pripravujeme do vysielania.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)