Vy sa pýtate, my odpovedáme! (máj - jún 2020)

02. 07 2020 14:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Renáta: Chystáte cez leto nejaké nové seriály?
- Aktuálne sme v nedeľu začali vysielať taliansky romantický seriál Vitajte v Raji a už tento piatok odštartujeme ďalší nový premiérový romantický seriál Domov na pobreží. Obidva seriály si budete môcť vychutnávať počas celého leta na obrazovkách televízie Doma. :-)

Melisa: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či budete ešte niekedy vysielať reprízu Rosalindy. Ďakujem.
- Aktuálne máme vo vysielaní kultovú telenovelu Esmeralda, ktorú môžete sledovať aj online v rámci ponuky nášho bezplatného videoarchívu Markíza Plus.

Lena: Kedy pôjde Cennet po dve časti? Ďakujem.
- Aktuálne sme po Cennet začali vysielať seriál Matky a dcéry, ktorý sa tiež teší veľkej diváckej obľube. Celkovo vzaté tak môžete od 20:30 sledovať až 3 epizódy tureckých seriálov.

Evča: Dobrý,chcem sa opýtať, či tento rok bude nejaká latinskoamerická premiéra?
- Aktuálne vysielame Cennet ako premiérový turecký seriál, latinskoamerický seriál sa dostane na obrazovky až od januára 2021.

Veronika: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či plánujete vrátiť na televízne obrazovky seriál Feriha? Chcela by som ho ešte raz vidieť.
- Žiaľ, na Váš obľúbený seriál už nemáme vysielacie práva. Tešiť sa však môžete na veľa premiérových ale aj reprízových tureckých seriálov. Aktuálne druhý týždeň vysielame obľúbený seriál Matky a dcery, vždy od pondelka do štvrtka od 21:30.

Matúš: Dobrý deň, budete vysielať seriál Čarodejnice, I., II. a III. sériu?
- Žiaľ, na daný seriál aktuálne nemáme zakúpené vysielacie práva.

Zuzana: Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy budete opakovať seriál Tisíc a jedna noc a či neuvažujete o mexickej telenovele Právo na lásku. Ďakujem.
- Žiaľ, Vami spomínané seriály v súčasnosti neplánujeme vysielať. Pozorne však sledujte televíziu Doma a uvidíte veľa nových, kvalitných romantických seriálov.

Anna: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či budete niekedy vysielať všetky série seriálu Upírske denníky na Markíze alebo na Doma? Alebo aspoň poslednú 8. sériu? Bola by som s kamoškami rada ak všetky, pretože je to dobrý seriál...
- Žiaľ, Upírske denníky už neplánujeme vysielať.

Damla: Dobrý večer, mám na vás jednu otázku. Či máte v pláne odkúpiť seriál Zalim İstanbul? Môžete mi prosím odpovedať na moju otázku? Vopred vám ďakujem.
- Uvažujeme aj nad týmto seriálom, o jeho prípadnom zakúpení sa včas dozviete. ;-) Určite však po seriáli Cennet prinesieme opäť nové, premiérové romantické dobrodružstvo.

Eva: Dobrý deň, budete vysielať aj ďalšie nové časti relácie Malé lásky? A plánujete vysielať turecký seriál Şampiyon?
- Ostali nám ešte neodvysielané epizódy reality šou Malé lásky, takže je sa na čo tešiť. :-) Seriál Şampiyon v najbližšom čase vysielať neplánujeme.

Šumi: Prečo nedávate viac mexických telenoviel? Pasión y poder, La candidata, Vino el amor. Nechápem, prečo tie hrozné turecké telenovely dávate, hrôza!
- Turecké seriály sa tešia už niekoľko rokov veľkej diváckej obľube. Do budúcna však nevylučujeme, že sa nevrátime aj k latinskoamerickým seriálom.

Majka: Budete niekedy dávať telenovelu Divoký anjel, Skrytá vášeň a Rebecu?
- Do budúcna to nevylučujeme, už tento piatok si však v ponuke našej služby VOYO.sk budete môcť nájsť telenovely Macocha, Čistá láska a Nezlomná Valentína.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)