Vy sa pýtate, my odpovedáme! (február - apríl 2020)

03. 05 2020 08:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Denisa: Dobrý deň, kedy budete znovu reprízovať seriál Nikdy ťa neopustím?
- Hneď na úvod prinášame dobrú správu, Váš obľúbený seriál sa dostane na obrazovky koncom leta.

Trembecki: Zdravím, prečo ste preskočili 3. sériu Mentalistu? Ak už to dookola opakujete, snažte sa to robiť poriadne. A odvysielať do konca, nie ako naposledy.
- Pokiaľ nám to licenčné práva umožňujú, vždy sa snažíme vysielať všetky seriály kontinuálne podľa jednotlivých sérií.

Fero: Kedy pôjde pokračovanie seriálu Sila ženy?
- Aktuálne vysielame premiérový turecký seriál Cennet, ktorý sa teší veľkej diváckej obľube. Všetko ostatné sa určite včas dozviete.

Simona: Chcela by som vedieť, či budete vysielať telenovelu Žena v zrkadle.
- Žiaľ, danú telenovelu nemáme zakúpenú. Tešiť sa však môžete napríklad na legendárnu telenovelu Esmeralda, ktorá sa dostane na obrazovky ešte pred začiatkom leta.

Frederik: Dobrý deň, bude Markíza pokračovať v seriáloch Hrozba z temnoty (Supernatural) 7. a 8. séria a Hriešnici (Shameless) 5. a 6. séria?
- Žiaľ, tieto seriály aktuálne neplánujeme vysielať. Od pondelka 18. mája sa však môžete na TV DOMA tešiť na výborný seriál Hriešny zoznam s hriešne krásnou herečkou Jennifer Love Hewitt v hlavnej úlohe, ktorý uvedieme v neskoršom večernom čase.

Katka: Ďakujem zo srdca za Annu zo Zeleného domu. Padlo to vhod. Neuvažujete o filmových seriáloch: Via Mala, či Tajomstvo Sahary? Ďakujem. Ste super, len niekedy je tých seriálov veľa. :-)
- Aktuálne neplánujeme vysielať Vami spomínané tituly. Anna zo Zeleného domu urobila veľkú radosť aj nám, keďže tradične dosiahla výborné výsledky sledovanosti.

Simonka: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať kedy budete vysielať 8. sériu seriálu Upírske denníky?
- Žiaľ, poslednú sériu tohto seriálu už neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na mnohé iné seriály.

Martina: Dobrý večer, chcela by som sa Vás opýtať kedy dáte mexické telenovely, napríklad Rebecu ste už dlho nedávali, a nebudete vysielať seriál Lovkyňa tajomstiev alebo seriály Konečne zvoní, Alf a V siedmom nebi. Ďakujem za odpoveď.
- V rámci latino telenoviel sa môžete tešiť na seriál Esmeralda, ktorý príde na obrazovky už čoskoro. O vysielaní ďalších seriálových titulov Vás budeme včas informovať.

Dodo: Prečo nechodia nové časti Dobrého doktora, ale staré?
- Nové časti vynikajúceho seriálu Dobrý doktor sa dostanú na obrazovku TV DOMA v druhej polovici tohto roka. Žiaľ, boli sme nútení odsunúť vysielanie premiérovej 3. série kvôli prerušenej dabingovej výrobe v čase pandémie nového koronavírusu.

Janka: Dobrý večer, prečo ide seriál Cennet len po jednej časti? Ďakujem.
- Sme veľmi radi, že sledujete seriál Cennet. Kvôli spomínanému prerušeniu dabingovej výroby sme však boli nútení nastaviť vysielanie Vášho obľúbeného seriálu tak, aby sme mohli aj naďalej od pondelka do štvrtka prinášať premiérové časti.

Kristína: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa nechystáte vysielať radšej nejakú latino americkú telenovelu (napr. Rany z lásky, Skrytá vášeň, La Tormenta: Pokušenie lásky, Túžba tela) namiesto tých tureckých? Ďakujem pekne za odpoveď.
- Turecké seriály sa na obrazovkách TV DOMA tešia najväčšej diváckej obľube, rozhodne preto neplánujeme v ich vysielaní poľaviť. Určite však nezanevrieme ani na latinskoamerickú tvorbu, pozorne sledujte naše vysielanie a dočkáte sa. :-)

Liuška: Dobrý deň, chcem sa opýtať či budete vysielať seriál Kiralık Aşk. Ďakujem.
- Žiaľ, daný seriál neplánujeme vysielať.

Maja: Kedy začne Sandhya – svetlo môjho života?
- Sandhya odštartovala práve tento týždeň, od pondelka 27. apríla si môžete vychutnávať každý deň hneď dve časti Vášho obľúbeného seriálu.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)