Vy sa pýtate, my odpovedáme! (december 2019/január 2020)

31. 01 2020 14:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Anet: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedy plánujete zreprízovať telenovely La Tormenta: Pokušenie lásky a Skrytá vášeň, keďže už dlho neboli zaradené do vášho programu. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Tento rok sa môžete tešiť na seriály Esmeralda a Sandhya – svetlo môjho života. Určite sa však dočkáte aj niektorého z Vašich obľúbených spomínaných seriálov ešte tento rok, nechajte sa prekvapiť kedy a kde. :-)

Andrea: Už by stačilo tureckých seriálov, nemyslíte?
- Aktuálne vysielaný turecký seriál Moja malá princezná dosahuje vynikajúcu sledovanosť, priemerne si ho za prvé dva týždne pozrelo cez 170-tisíc divákov a to nás veľmi teší a zaväzuje priniesť ďalšie premiérové turecké seriály.  Ak máte chuť na seriál z medicínskeho prostredia, aktuálne vysielame od 18:30 vždy v dvoch častiach za sebou premiérový seriál Nočná služba.

Denisa: Dobrý deň, plánujete prosím pokračovať vo vysielaní indického seriálu Sandhya – svetlo môjho života ako ste nám sľubovali, či len znova zavádzate?
Indický seriál Sandyha – svetlo môjho života sa vráti na obrazovky stanice Doma v druhej polovici apríla, takže je sa na čo tešiť. :-)

Janka: Plánujete niekedy opakovať seriál Feriha?
- Seriál Feriha aktuálne neplánujeme vysielať. Vždy od pondelka do štvrtka po 22:30 si môžete pozrieť turecké seriály, ktoré ste si nestihli vychutnať v premiére. Aktuálne vysielame Vymenené životy a po nich sa môžete od februára tešiť na seriál Kúsok zo mňa.

Janka: Kedy uvediete 8. sériu seriálu Upírske denníky?
- Premiérovú 8. sériu seriálu Upírske denníky plánujeme odvysielať v roku 2021, ešte predtým sa však môžete tešiť napríklad na premiérové časti seriálu Dobrý doktor alebo overené seriály ako Dr. House alebo Mentalista.

Michal: Dobrý deň Doma, chcem sa vás spýtať, či budete niekedy vysielať aj turecké seriály, ktoré ste dávali pred viacerými rokmi, napr. Tisíc a jedna noc, Slzy Bosporu, Ezel a iné?
- Tento rok plánujeme vysielať seriály ako napríklad Kúsok zo mňa, Nikdy ťa neopustím alebo Matky a dcéry, ktoré ste už mali možnosť vidieť na našich obrazovkách.

Adam: Budete ešte dávať Doktorku Zoe?
- Žiaľ, daný seriál aktuálne nemáme zakúpený v našej akvizičnej knižnici. Tento rok sa ale môžete tešiť na seriály ako napríklad Hriešny zoznam, Domov na pobreží, Slečna úspešná alebo mnohé iné.

Simona: Dobrý deň, chcem sa opýtať,  či budú aj iné telenovely okrem tých tureckých, veď TV Doma mala byt iba na telenovely...
- Aktuálne vysielame v hlavnom vysielacom čase turecké seriály, lebo dosahujú vynikajúcu sledovanosť u diváčok aj divákov. Plánujeme tento rok aj návrat klasických latinskoamerických telenoviel, tak sa nechajte prekvapiť! :-)

Filip: Odvysielate aj tento rok priamy prenos z odovzdávania Oscarov?
- Žiaľ, tento rok odovzdávanie Oscarov vysielať neplánujeme.

Martin: Seriál Mentalista v novom roku už nebude???
- Obľúbený seriál Mentalista sa vráti na obrazovky už v marci, takže je sa na čo tešiť! :-)

Lucia: Prosím vás pekne, začnite už konečne vysielať latinskoamerické telenovely, každý na to čaká, celá moja rodina sleduje stále program, či konečne zadáte do vysielania nejakú mexickú telenovelu, hocijakú aj z tých novších, ktoré ste ešte nevysielali, napr. Láska až za hrob, Slepá láska alebo z tých starších ako Víťazstvo lásky, Nespútaný anjel, Macocha, Rany z lásky, Skrytá vášeň... Prosím vás o to, bola to tradícia, že vždy okolo 17-tej sme všetci sadli k TV a sledovali.
- Určite sa tento rok dočkáte aj návratu klasických latinskoamerických telenoviel, čoskoro sa dozviete viac. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)