Vy sa pýtate, my odpovedáme! (október/november 2019)

03. 12 2019 14:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Veronika: Prečo stále opakujete Mentalistu, už ani sa nedá pozerať na tie reprízy. Dajte konečne dačo nové...
- Máme pre Vás skvelú správu, už od januára 2020 sa môžete tešiť hneď na dva nové premiérové seriály! :-)

Diana: Uvidíme niekedy nejaký seriál s Nataliou Oreiro?
- Žiaľ, aktuálne nemáme zakúpený žiadny seriál s Vami spomínanou herečkou. Vysielame však množstvo iných skvelých romantických seriálov ako napríklad Neželaná nevesta, vždy od pondelka do štvrtka od 20:30 v dvoch častiach za sebou, po ktorom nasledujú taktiež v dvoch častiach za sebou obľúbené Vymenené životy. Okrem toho sa blížime do finále aj s prvou slovenskou telenovelou Druhý dych, ktorú si môžete pozrieť každý pracovný deň poobede. 

Mária: Dobrý deň, plánujete konečne odvysielať aj 2. sériu seriálu Dobrý doktor?
- Od nového roku si budete môcť na TV DOMA vychutnávať seriály z medicínskeho prostredia vždy v pracovné dni po 18-tej hodine. V roku 2020 sa tak môžete tešiť aj na premiéru 2. a 3. série vynikajúceho seriálu Dobrý doktor. Ešte predtým však prinesieme aj úplnú seriálovú novinku s názvom Nočná služba (The Night Shift).

Elena: Dobrý deň, plánujete naďalej v soboty vysielať romantické filmy od známych autoriek? Mám pocit, že už si to po dlhých rokoch žiada zmenu žánru. Navyše už aj tak vysielate len reprízy. S pozdravom, vaša verná diváčka.
- Rosamunde Pilcherová a Inga Lindströmová sú overené autorky, ktoré so stabilným diváckym úspechom vypĺňajú naše romantické soboty. V budúcom roku sa určite môžete tešiť aj na premiérové romantické filmy.

Gabriela: Dobrý večer, chcem sa opýtať, že keď skončí seriál Neželaná nevesta, či by ste nemohli zaradiť do vysielania turecký seriál Kizim. Je to krásny seriál, veľmi by som si ho chcela pozrieť so slovenským dabingom. Ďakujem za odpoveď!
- Trafili ste sa úplne presne, už od januára 2020 sa skutočne môžete tešiť na nový turecký seriál Kizim, ktorý uvedieme pod slovenským názvom Moja malá princezná. Príbeh malej hlavnej hrdinky z úspešného seriálu Matky a dcéry Vás určite chytí za srdce! :-)

Kika: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či budete vysielať aj 3. sériu telenovely Sila ženy. Ďakujem za odpoveď.
- Aktuálne sa 3. séria vysiela v domovskom Turecku, hneď ako budú na ňu voľné vysielacie práva, tak ju zakúpime, nadabujeme a určite si ju vychutnáte v priebehu roku 2020. :-)

Martina: Čo máte v pláne na vianočné sviatky?
- Vianoce na TV DOMA začali tradične už koncom novembra, odkedy ponúkame obľúbené filmy s vianočnou tematikou. Takto naladení budeme celý december, takže sa môžete tešiť na skutočne poriadnu dávku sviatočnej romantiky.

Lenka: Dobrý deň, neplánujete do vysielania TV DOMA zaradiť aj turecký seriál Bizim Hikaye?
- Žiaľ, tento seriál zatiaľ neplánujeme vysielať. Môžete sa však tešiť na množstvo ďalších tureckých seriálov, pre ktoré máme vyhradený čas vždy od pondelka do štvrtka od 20:30.

Ľudmila: Dobrý deň, neplánujete zaradiť do vysielania taliansky film Il segreto di Italia v hlavnej úlohe s Rominou Power? Ďakujem za odpoveď.
- Dobrý deň, ďakujeme za zaujímavý tip. Aktuálne máme zakúpený skvelý taliansky seriál, ktorého premiéra sa dostane na obrazovky TV DOMA budúcu jar. Nechajte sa prekvapiť! :-)

Martina: Dobrý deň, budete ešte vysielať Nekonečnú lásku a Kúsok zo mňa? A latinskoamerické telenovely kedy uvidíme? Už moc chýbajú, rada by som si nejakú pozrela, ako som bola zvyknutá každé poobedie...
- Už na začiatku budúceho roka sa môžete tešiť na seriál Kúsok zo mňa. V priebehu roka 2020 sa na naše obrazovky vráti aj legendárny seriál Esmeralda. :-)

Marianna: Dobrý deň, budete vysielať aj seriál Velvet?
- Španielsky seriál Velvet sme odvysielali a aktuálne ho už zaradiť neplánujeme. V budúcom roku sa však môžete tešiť aj na kvalitný premiérový taliansky seriál, nechajte sa prekvapiť! :-)

Tobias: Prečo už nechodí seriál Monk? Toľko ľudí ho malo rado, vrátane mňa, aj keď som niekedy videl to isté, aj tak to bolo super!!!
- Aktuálne Monka vystriedal nemenej kvalitný a obľúbený kriminálny seriál Mentalista. Na svojrázneho detektíva s najväčším počtom fóbií na svete sa však môžete tešiť opäť v budúcom roku. :-)

Jana: Bude niekedy TV DOMA vysielať aspoň jednu brazílsku novelu?
- Zvažujeme všetky možnosti, aktuálne vysielame hlavne turecké romantické seriály, ale nevylučujeme, že v budúcnosti nenačrieme napríklad aj do brazílskej produkcie.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

 

 

 

Komentáre ( 0)