Vy sa pýtate, my odpovedáme! (september 2019)

30. 09 2019 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Helena: Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či ešte plánujete vysielať seriál Sladká pomsta? Vopred ďakujem za odpoveď...
- Máme pre Vás dobrú správu, seriál Sladká pomsta sa ešte vráti na obrazovky televízie Doma. :-)
 
Vlasta: Prečo dávate seriál Sila ženy len po jednej epizóde a ešte v nej tri reklamy? Veď pred prázdninami ste dávali vždy po dve časti.
- Počnúc letom sme sa rozhodli nasadiť jednu epizódu seriálu Sila ženy denne, aby sme Vám mohli priniesť hneď dva nové, premiérové turecké seriály súčasne. Vychutnávať si tak môžete v rovnakej periodicite aj čerstvé časti úspešného seriálu Neželaná nevesta. Ale môžeme Vás potešiť informáciou, že už čoskoro sa dočkáte návratu Vašich obľúbených tureckých seriálov v dvojporciách. :-)

Gabriel: Dobrý deň, plánujete niekedy vysielať seriály Feriha alebo Skrytá vášeň? Stále vysielate dookola Druhý dych a podobné slovenské seriály, ktoré nás divákov nebaví pozerať. Na TV Doma momentálne nie je nič súce na pozeranie, celý deň katastrofa, len večer ešte ujde...
- Už teraz sa môžete tešiť na úplne nové, premiérové seriály, ktoré pre Vás pripravujeme na budúci rok.

Stano: Dobrý deň, už keď oslavujete 10 rokov, mohli by ste vrátiť do vysielania aj staré relácie, ako ste vysielali na začiatku? Potešili by ma relácie ako Dereš, Slávici na ulici, magazín L.O.V.E., ktorý som si myslel, že nasadíte na noc, a opäť ste zvolili Adela Show. Reláciu L.O.V.E. by ste mohli v noci alebo nadránom reprízovať aj ako spomienku na zosnulú Sisu Petöovú. Navyše, zbytočne platíte práva na telenovely v čase kedy každý spí a nikto dokopy televíziu nesleduje a tak by ste okno mohli vypĺňať starými reláciami a neplatiť zbytočne práva v tomto čase. Váš divák Stano.
- Aktuálne vysielame v noci Smotánku a Adela Show, ale určite sa v nočných hodinách vrátime aj k relácii L.O.V.E. a rovnako aj k ďalším overeným archívnym programom.

Maja: Nebudete dávať telenovelu Divoký anjel?
V rámci romantických seriálov v súčasnosti vysielame premiérovú tureckú produkciu Sila ženy a Neželaná nevesta. O ďalších tituloch budeme včas informovať.

Miriama: Dobrý deň, chcem sa opýtať na seriál Rebelka z dobrej rodiny – nebudete dávať aj jeho nové pokračovanie pod názvom Ku'damm 59? Veľmi by ma to potešilo, je to skvelá miniséria. Ďakujem!
- Rebelka z dobrej rodiny sa opäť vráti na obrazovky televízie Doma v budúcom roku, na Vami spomínané pokračovanie aktuálne nemáme zakúpené vysielacie práva. Môžete sa však tešiť na ďalšie skvelé seriály ako Hriešny zoznam alebo premiérový Chesapeake Shores.

Filip: Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy sa môžeme tešiť na novú sériu Takej obyčajnej rodinky. Veľmi vám za tento seriál ďakujem a aj za naozaj skvelý dabing. :-)
- Naposledy sme odvysielali 6. sériu tohto výborného seriálu, máme však zakúpené aj nové časti o ktorých nasadení budeme určite včas informovať.

Veronika: Budete niekedy vysielať turecký seriál Elimi Birakma, kde jednu z hlavných úloh hraje Alina Boz (Hazal z Vymenených životov)?
- Zvažujeme do vysielania viacero noviniek spomedzi tureckých seriálov, už čoskoro Vám prezradíme názov nového titulu, ktorý prinesieme na obrazovky televízie Doma.

Erik: Mohli by ste odvysielať popoludní každý deň Medicopter 117?
- O zakúpení tohto seriálu momentálne neuvažujeme, popoludňajšie vysielanie aktuálne patrí skvelému detektívnemu seriálu Odložený prípad, ktorý môžete sledovať od pondelka do piatka po 16:30.

Aďa: V Turecku predčasne ukončili seriál Ranné vtáča (Erkenci Kus). Keďže už nie je v produkcii, plánujete v dohľadnej dobe jeho kúpu a následné zaradenie do vysielania? Je vážne super vtipný a hlavní predstavitelia stoja za to!
- Ďakujeme veľmi pekne za tip. Máme vo výbere viacero noviniek v rámci tureckých seriálov, tak pozorne sledujte televíziu Doma, kde sa už čoskoro dozviete viac. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

 

 

Komentáre ( 0)