Vy sa pýtate, my odpovedáme! (august 2019)

30. 08 2019 14:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Adriana: Dobrý deň, turecké telenovely sú najlepšie, sme veľmi spokojní a tešíme sa na ďalšie časti. Turecké telenovely nám spríjemňujú večery a dúfame, že budete pokračovať ďalej s ich vysielaním. Ďakujeme pekne.
- Ďakujeme veľmi pekne, teší nás, že tak radi sledujete obľúbené turecké seriály! :-) Aktuálne sa môžete vždy od pondelka do štvrtka od 20:30 tešiť na premiérové seriály Sila ženy a Neželaná nevesta, a o 22:30 aj na seriál Vymenené životy. Určite sa však môžete tešiť aj na ďalšie silné turecké príbehy, ktoré Vám na TV DOMA prinesieme už čoskoro.

Simona: Dobrý deň, prosím vás, môžete dať reprízu seriálu Feriha? Ďakujem za odpoveď.
- Žiaľ, aktuálne reprízu Ferihy neplánujeme. Tešiť sa však môžete napríklad na overené turecké seriály ako Kúsok zo mňa, Nikdy ťa neopustím, či Matky a dcéry.

Alexandra: Dobrý deň, budete ešte niekedy vysielať mexickú telenovelu Nespútaný anjel? Myslím, že by to potešilo viacerých divákov.
- Ďakujeme za tip! Aktuálne vysielame v podvečernom čase kriminálne seriály ako Šiesty zmysel či Monk, nevylučujeme však, že sa v budúcnosti k mexickým telenovelám opäť vrátime.

Dominika: Bude prosím TV DOMA vysielať film Olivia Newton-John: Hopelessly Devoted to You?
- Žiaľ, túto minisériu nebudeme vysielať, vždy od piatka do nedele však na DOMA ponúkame množstvo kvalitných filmov, vrátane životných príbehov osobností svetového šoubiznisu.

Martina: Dobrý deň, nechystáte sa zaradiť do vysielania seriál Bizim Hikaye? Ďakujem.
Zvažujeme zaradenie viacerých premiérových tureckých seriálov, nechajte sa prekvapiť! :-)

Adrianka: Prečo nevysielate mexické telenovely?
- Najväčší divácky záujem je aktuálne o turecké seriály, preto sa na ne sústreďujeme a v rámci nich vám prinášame premiérové časti každý týždeň vždy od pondelka do štvrtka.

Miriam: Dobrý deň DOMA, rada by som sa vás opýtala, či plánujete vysielať Gilmore Girls: A Year in the Life? Ďakujem pekne za odpoveď. :-)
- Žiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete napríklad na seriály Upírske denníky, Hriešny zoznam, či Cudzinka.

Lucia: Dobrý deň, kedy prosím začnete vysielať "Il paradiso delle signore"? Seriál už má viac ako 200 častí, dúfam, že ho aspoň plánujete odvysielať celý. Pekný deň.
- Plánujeme vysielať mnoho skvelých nových seriálov. Dajte sa prekvapiť! :-)

Simona: Dobrý deň, chcem sa spýtať či neplánujete vysielať film Moulin Rouge s Nicole Kidman? Určite sa hodí do repertoáru TV DOMA. Z nepochopiteľných dôvodov ho nezvyknú dávať ani iné televízie, pritom niektoré filmy idú za rok aj dvakrát. Ďakujem.
- Žiaľ, aktuálne neplánujeme vysielať daný film. Tešiť sa však môžete napríklad na hudobný film Mamma Mia!, a to už v nedeľu, 1. septembra 2019, so začiatkom o 20:00 na DOMA.

Petra: Dobrý deň, chcela by som vedieť, či ešte niekedy plánujete odvysielať obľúbený seriál V siedmom nebi. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Aktuálne tento seriál nemáme v pláne vysielať. Počas víkendového doobedia si môžete pozrieť seriály ako Prípady pre Lauru alebo FBI: Prípady Sue Thomasovej.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

 

Komentáre ( 0)