Vy sa pýtate, my odpovedáme! (júl 2019)

30. 07 2019 14:00 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Martin: Dobrý deň milá televízia Doma, chcem sa opýtať, že či ešte niekedy uvidíme na obrazovkách reprízu seriálu Kukučka, reprízy seriálov Tisíc a jedna noc, Slzy Bosporu a V objatí hodvábu?
- Milý Martin, v prvom rade ďakujeme za priazeň, ktorú prejavujete televízii Doma. Vami spomínané tituly aktuálne neplánujeme vysielať, ale tešiť sa môžete napríklad na prvú slovenskú telenovelu Druhý dych v hlavnej úlohe s Braňom Deákom, ktorá sa vráti na obrazovky Doma už v prvý septembrový týždeň. :-)

Domi: Dobrý, chcela by som sa opýtať a zároveň poprosiť, či by ste nezačali znova vysielať telenovelu Skrytá vášeň. Už sme ju dlho nemali na televíznych obrazovkách a určite by sa jej potešil nejeden divák či diváčka. :-)
- Ďakujeme za tip na kvalitnú a rokmi overenú telenovelu. :-) Aktuálne vysielame v poobedných hodinách chorvátsku telenovelu Larina voľba a večer premiérové turecké seriály.

Martin: Čo budete vysielať po Nekonečnej láske? Ďakujem.
- Po Nekonečnej láske budeme v danom čase vysielať turecký seriál Vymenené životy.

Marek: Dobrý večer milá TV Doma, je pravda, že tento rok sa v auguste vrátia na vaše obrazovky mexické telenovely?
- Žiaľ, aktuálne nemáme v pláne vysielať mexické telenovely, ale určite sa dostanú na obrazovky televízie Doma v rámci budúceho roka.

Erik: Dobrý deň, chcel by som vedieť, či sa v najbližšej dobe chystáte odvysielať ďalšiu telenovelu ako bola Esmeralda. Konkretne niektorú z telenoviel s Nataliou Oreiro (Divoký anjel, Rany z lásky...) alebo Rosalindu. Iste by to potešilo mnoho vašich divákov. Ďakujem.
- Milý Erik, nie je vylúčené, že sa časom dostane do vysielania aj niektorá z Vami spomínaných telenoviel.

Miška: Prečo ste skrátili seriál Sila ženy a k tomu dávate ešte aj 2 reklamy?
- V letnom dovolenkovom období sme sa rozhodli vysielať denne len jednu epizódu seriálu Sila ženy, aby sme dopriali divákom oddych a aby im neuniklo priveľa častí. Pridali sme však denne aj jednu epizódu pokračovania obľúbeného seriálu Neželaná nevesta a teda počas pracovného týždňa  vysielame každý deň viac ako 2 hodiny premiérových tureckých seriálov.

Simonka: Budete vysielať aj 3. sériu seriálu Sila ženy?
- Samozrejme, plánujeme odvysielať aj 3. sériu tohto obľúbeného seriálu.

Martin: Prosím vás, budete vysielať aj 8. sériu Upírskych denníkov? Veľmi rád by som si ju pozrel...
- Áno, plánujeme odvysielať aj 8. sériu Vášho obľúbeného seriálu, na obrazovky sa dostane začiatkom budúceho roka. Aktuálne môžete sledovať 7. sériu vždy od pondelka do štvrtka po polnoci.

Lukáš: Dobrý deň, budeme na obrazovkách TV Doma sledovať ešte seriál Matky a dcéry?
- Určite, seriál Matky a dcéry sa vráti na obrazovky budúci rok, takže je sa na čo tešiť. :-)

Erik: Dobrý deň, chcem sa vás opýtať, či nemáte v pláne pozastaviť niektorý zo seriálov, ktoré vysielate (Sila ženy, Neželaná nevesta), pretože tie seriály sú strašne spomalené a už to nie je také ako predtým. Akoby strácali dej...
- Aktuálne kvôli letnému dovolenkovému obdobiu vysielame tieto seriály za sebou po jednej časti. Keď sa skončí seriál Sila ženy, následne dôjde k zdvojeniu epizód seriálu Neželaná nevesta presne tak, ako ste boli zvyknutý.

Nikola: Budete ešte niekedy vysielať seriál Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy?
- Aktuálne tento seriál neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na mnohé iné romantické filmy a seriály. Napríklad už v auguste Vás čaká skvelá španielska miniséria Zakázaná láska. :-)

Šimon: Prečo si nemôžem pozrieť v archíve Monka?
- Žiaľ, nie všetky filmy a seriály môžeme mať v našom videoarchíve. Preto si seriál Monk radšej pozrite na obrazovkách TV Doma vždy od pondelka do piatka od 18:20. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

 

Komentáre ( 0)