Vy sa pýtate, my odpovedáme! (jún 2019)

28. 06 2019 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Anna: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či plánujte odvysielať ďalšiu sériu Neželanej nevesty. Ak áno, kedy? Ďakujem.
- Premiérové epizódy seriálu Neželaná nevesta začíname vysielať už od najbližšieho pondelka, 1. júla 2019, vychutnávať si ich budete môcť vždy od pondelka do štvrtka o 21:25, hneď po ďalšom divácky veľmi obľúbenom tureckom seriáli Sila ženy, ktorému naďalej ostáva vysielací čas o 20:30.

Martina: Dobrý deň, budú sa vysielať nové časti romantickej série Mestečko Frühling? Ďakujem.
- Nové časti Mestečka Frühling v najbližšom čase neplánujeme vysielať, tešiť sa však môžete na mnohé iné romantické filmy plné lásky a vášne, ktoré postupne uvidíte na stanici Doma. Mestečko Frühling sa opäť vráti na obrazovky budúci rok.

Simona: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či neplánujete zaradiť do vysielania naspať latinskoamerické telenovely. Tieto turecké sú nepozerateľné, aspoň pre mňa.
- Čo sa týka kvality tureckých seriálov, mnoho divákov a diváčok by Vám nepochybne razantne oponovalo. :-) Ale späť k Vašej otázke, na latinskoamerické telenovely sa môžete tešiť už budúci rok.

Anna: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či budete ešte vysielať nejaké indické seriály? Ďakujem za odpoveď.
- V rámci indických seriálov si budete môcť pripomenúť titul Sandhya – svetlo môjho života. Na príbeh modernej ženy, ktorej v boji s prísnymi indickými tradíciami pomôže láska, sa môžete tešiť už počas budúceho roka.

Alena: Prosím o odpoveď, či ešte budete pokračovať vo vysielaní seriálu Sandhya – svetlo môjho života.
- Áno, Sandhya sa vráti na obrazovky už budúci rok, takže je sa na čo tešiť! :-)

Nina: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či budete vysielať aj 3. sériu telenovely Sila ženy. Ďakujem za odpoveď.
- Aktuálne prebieha príprava na natáčanie 3. série Sily ženy v domovskom Turecku. Hneď ako budú voľné vysielacie práva pre medzinárodnú distribúciu, určite ich zakúpime a potešíme Vás aj touto najnovšou sezónou Vášho obľúbeného seriálu. :-)

Natália: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či v budúcnosti neplánujete vysielať aj staršie telenovely ako bola Macocha, Rany z lásky, Rebeca, atď. Myslím, že nás je viac ktorí by ocenili, keby sa na obrazovky vrátili aj staršie telenovely a nie stále dokola Skrytá vášeň a Keď budeš moja každý rok.
- Ďakujeme za zaujímavé tipy, určite ich zvážime a v budúcom roku prinesieme aj niektorú zo silných starších klasických telenoviel.

Lenka: Prečo nevysielate Silu ženy aj v piatok a cez víkend?
- Ak by sme Silu ženy vysielali 7 dní v týždni, seriál by mal veľmi rýchly koniec. Okrem toho, diváci sa správajú inak počas pracovných dní a inak cez víkendy, preto ponúkame vhodnú alternatívu v podobne atraktívnych romantických filmov. Počas júla sa v nedeľné večery môžete tešiť na skutočné príbehy slávnych herečiek vo filmoch Whitney: Príbeh hviezdy (7. júla), Tajný život Marilyn Monroe (14. júla), Lída Baarová (21. júla) a Grace: Kňažná z Monaka (28. júla).

Popo: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či Markíza alebo Doma bude vysielať seriál Monk, a ak áno, tak kedy? Ďakujem za odpoveď.
- Na seriál Monk sa môžete tešiť na Doma už od tohto piatka, 28. júla 2019 so začiatkom o 17:25, a následne počas celého leta si budete môcť vychutnávať prípady Vášho obľúbeného detektívneho hrdinu vždy od pondelka do piatka.

Tatiana: Dobrý deň, uvidíme ešte seriál Nikdy ťa neopustím? Za odpoveď ďakujem.
- Obľúbený seriál Nikdy ťa neopustím sa opäť dostane na obrazovky v priebehu budúceho roka. Aktuálne počas letného obdobia si budete môcť na Doma vychutnávať vždy od pondelka do štvrtka okrem premiérového seriálu Sila ženy (so začiatkom o 20:30) aj hojne žiadané nové časti seriálu Neželaná nevesta (so začiatkom o 21:25). Naďalej však môžete sledovať aj osudy hrdinov seriálu Vymenené životy (od pondelka do štvrtka o 22:30), a v popoludňajších hodinách opäť prežívať Nekonečnú lásku. V priebehu leta tak vysielame až 4 rôzne turecké seriály, takže rozhodne je si z čoho vyberať. :-)

Simona: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či nebudete niekedy vysielať turecký seriál Hercai? Momentálne sa vysiela v Turecku, ale keď sa dotočí mohli by ste, vyzerá super.
- Súhlasíme s Vami a určite daný seriál zvážime do vysielania. Aktuálne sa Hercai ešte len natáča a vysiela v domovskom Turecku, musíme preto počkať, kým sa uvoľnia vysielacie práva pre naše teritórium.

László: Dobrý deň, mal by som na vás pár otázok ohľadom vysielania. Chystáte sa zaradiť aj nejaké premiérové americké seriály? V minulosti ste vysielali celkom dobré americké seriály. V súčasnosti vysielate dookola to isté. Musím vás pochváliť, že ste sa rozhodli zaradiť do programu staršie krimiseriály ako FBI: Prípady Sue Thomasovej a Zločiny na mori. Taktiež ste ma potešili zaradením chorvátskej telenovely Larina voľba. Ale potešili by ste ma premiérovými americkými seriálmi. Na vašej stanici chýbajú rodinné seriály. Ale potešila by aj nová kriminálka, a samozrejme dúfam, že sa časom vrátite aj k latinskoamerickej tvorbe. Váš verný divák.
- V rámci premiérových amerických seriálov sa môžete tešiť na atraktívne tituly z medicínskeho prostredia ako pokračovanie úspešného Dobrého doktora, alebo úplnú novinku s názvom The Night Shift. Okrem toho na Doma ponúkneme aj množstvo iných kriminálok ako napríklad Mentalista, Šiesty zmysel, alebo Odložený prípad.

Erika: Dobrý deň, chcela som sa opýtať, či budete vysielať seriál La Gata, kde hrá Maite Perroni?
- Aktuálne túto telenovelu neplánujeme vysielať, ale do budúcna to nevylučujeme. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)