Vy sa pýtate, my odpovedáme! (máj 2019)

31. 05 2019 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Lena: Kedy pôjde pokračovanie seriálu Dobrý doktor?
- Na nové časti tohto vynikajúceho a divácky obľúbeného seriálu sa môžete tešiť budúci rok.

Veronika: Budete vysielať telenovelu Kráľovná juhu II. (La Reina del Sur II.)?
- Túto telenovelu určite vysielať neplánujeme.

Paulína: Chcem sa opýtať, prečo ste zmenili čas vysielania seriálu Nekonečná láska na poobedie?
- Vo večerných hodinách sme sa rozhodli naše vysielanie obohatiť o nemenej úspešný a populárny seriál Vymenené životy. Veríme, že si Nekonečnú lásku budete môcť naďalej vychutnávať aj v novom, popoludňajšom vysielacom čase, alebo kedykoľvek v našom bezplatnom videoarchíve Markíza Plus.

Kika: Kedy plánujete pokračovanie seriálu Nekonečná láska? Ďakujem!
- Seriál sme neprerušili, pokračujeme plynule ďalšou sériou, došlo však k zmene vysielacieho času z večerného na popoludňajší.

David: Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či by vaše programové oddelenie pouvažovalo nad kúpou skvelého talianského seriálu Il peccato e la vergogna (Hriechy a svedomie). Prvá séria má 12 častí a druhá séria pozostáva z 10 epizód. Seriál pojednáva o hlavnom hrdinovi - chladnokrvnom fašistovi Nitovi Valdi (hrá Gabriel Garko, ktorého slovenskí diváci poznajú napr. zo životopisného filmu Rudolph Valnetino), ktorý je ochotný pre vášeň ku krásnej Carmen zvrátene vraždiť. Ďalej sa seriál venuje aj téme židovskej rodiny, ktorá je nútená (aj kvôli Nitovi) opustiť rodné Taliansko. Prvú sériu uviedla v roku 2012 aj TV Barrandov, avšak druhú sériu už nezakúpili. Bol by som veľmi rád, ak by ste pouvažovali nad týmto v Taliansku veľmi úspešným seriálom, a či celkovo plánujete vysielať viac talianskych filmov a seriálov. Ďakujem za odpoveď a prajem všetko dobré. :-)
- Žiaľ, o vysielaní tohto seriálu určite neuvažujeme, máme však vo výhľade jeden zaujímavý taliansky titul, ktorým Vás azda tiež potešíme. O podrobnostiach budeme včas informovať. :-)

Michaela: Budete vysielať 2. a 3. sériu seriálu Cudzinka?
- Odvysielame ešte 2. sériu, ale ostatné už nasadiť neplánujeme, keďže seriál Cudzinka sa u nás, bohužiaľ, nestretol s diváckou obľubou. :-(

Helena: Dobrý deň, prosím, chcela by som sa opýtať, či budete vysielať mexickú telenovelu Vášeň a sila (Pasión y poder) z roku 2015. Ďakujem za odpoveď.
- Túto telenovelu v najbližšej dobe vysielať neplánujeme.

Lucia: Pekný deň prajem, chcela by som sa TV Doma spýtať, či po filmových sériách "Inga Lindström" a "Rosamunde Pilcher" neplánujete zakúpiť aj filmovú sériu "Lena Lorenz"? Ďakujem za odpoveď.
- Ďakujeme pekne za tip, v dohľadnom čase však o tom neuvažujeme.

Barbara: Kedy budete vysielať mexické telenovely? Už mám dosť tých tureckých... Chýbajú mi staré klasické telenovely...  Odpíšte prosím...
- Latinskoamerické telenovely budú mať v našom vysielaní ešte nejaký čas prestávku, určite sme ich však definitívne nezavrhli.

Sara: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať kedy pôjde seriál Neželaná nevesta? Za odpoveď vopred ďakujem.
Vo vysielaní obľúbeného tureckého seriálu Neželená nevesta určite plánujeme pokračovať, o jeho nasadení budeme včas informovať.

Gabriela: Dobrý deň, mám otázku, prečo nedávate žiadnu mexickú telenovelu? Prečo stále dávate samé kriminálky a Dr. Housea?
- Divácka sledovanosť týchto seriálov sa stretáva stále s veľkou obľubou, preto neupúšťame od ich vysielania, ale do buducnosti nevylučujeme opätovné zaradenie latinskoamerických telenoviel do našej štruktúry. Na leto sme pripravili príjemnú telenovelu z chorvátskej produkcie Larina voľba.

Monika: Dobrý deň, bude sa na TV Doma vysielať aj 2. séria seriálu Sila ženy a neskôr aj 3. séria? Za odpoveď ďakujem.
- Druhú sériu plánujeme vysielať bez prestávky, pokračujeme s ňou hneď po skončení prvej série. Tretia séria ešte nie je vyprodukovaná ani v domovskom Turecku.

Eliška: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by ste aj tento rok dali spomienku na Michaela Jacksona? Ak áno ďakujem.
- Určite to neplánujeme.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)