Vy sa pýtate, my odpovedáme! (február 2019)

01. 03 2019 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Dany: V Turecku sa vysiela pokračovanie seriálu Neželaná nevesta (Istanbullu Gelin), bude sa v blízkej budúcnosti vysielať pokračovanie aj na TV Doma?

Áno, určite plánujeme nasadiť pokračovanie tohto obľúbeného seriálu ešte tento rok. Zatiaľ si však budete môcť vychutnávať premiéru ďalšieho silného príbehu z krajiny polmesiaca s názvom Sila ženy (Kadin), ktorý v marci vystrieda aktuálne vysielaný seriál Šťastie mojich detí (Babam ve Ailesi).

Adriana: Prečo nevysielate mexické telenovely a podobné, chýba to... Ďakujem.
Žiaľ, v najbližšej dobe telenovely vysielať neplánujeme.

Lucia: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či TV Doma neplánuje vysielať portugalský seriál "Ouro Verde" alebo brazílsky seriál " A Força do Querer"? Ďakujem za odpoveď.

Ďakujeme pekne za zaujímavé tipy, určite sa nad nimi zamyslíme. :-)

Zuzana: Dobrý deň! Ja by som sa chcela spýtať, či máte v pláne vysielať telenovelu Keď budeš moja alebo Skrytá vášeň. Veľmi by ma potešilo, keby áno.

Ide stále o mimoriadne obľúbené telenovely a rozhodne nevylučujeme, že sa ešte na obrazovky TV Doma vrátia, v blízkej budúcnosti to však nebude.

Martin: Dobrý deň, prosím vás, rád by som sa spýtal v akom dátume plánujete odvysielať novú sériu Upírskych denníkov, konkrétne 7. sezónu,  lebo v decembri ste písali, že to odvysielate vo februári, no zatiaľ v TV programe som to nenašiel, tak by som rád vedel nejaký konkrétnejší dátum, ak sa dá. Vopred veľmi pekne ďakujem za vašu odpoveď .

Premiérovú 7. sériu seriálu Upírske denníky vysielame na Doma od utorka 26. februára po polnoci.

Jozef: Mohli by ste už konečne dokončiť to, čo ste začali, a dať do vysielania seriál Sultán, pokračovanie vo večerných hodinách. Si myslíte, že iní ľudia, čo nemajú prístup k internetu, si to pozrú na internete? Už aj česká televízia vás skôr predbehla, treba dokončiť to, čo začnete. Ďalej mam otázku, či plánujete zakúpiť seriály kde hrá Onur alebo Šeherezáda?

Bohužiaľ, seriál Sultán už vysielať neplánujeme, určite sa však môžete tešiť na viacero iných, obdobne kvalitných premiérových tureckých seriálov.

Stano: Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či by ste prosím nemohli nasadiť seriál Bill Cosby, ktorý ste už celé dlhé roky nevysielali? Bolo by to veľmi super a určite by ste potešili mnoho divákov.

O vysielaní tohto seriálu aktuálne neuvažujeme, zo sitkomov ponúkame každé predpoludnie Pestúnku Fran a cez víkendy Takú obyčajnú rodinku.

Petra: Dobrý deň, ďakujem, že ste zaradili do vysielania FBI: Prípady Sue Thomasovej, potešilo ma to a dúfam, že viacero ľudí, lebo už to skutočne dlho nebolo vysielané. No mohli by ste už trošku ubrať v tých tureckých telenovelách, už ich bolo dosť!!! A môžete dať niečo nové americké alebo skutočne odvysielať STARÚ telenovelu, a tak vyhovieť nielen ľuďom s tureckými telenovelami, ale uspokojiť aj iných divákov.

Vždy sa snažíme vychádzať v ústrety divákom a vysielať to, čo majú alebo by mohli mať záujem sledovať. Práve preto sme zaradili do programu aj seriál FBI: Prípady Sue Thomasovej, ktorý sa však, bohužiaľ, nestretol s veľkým divácky záujmom. Naopak, turecké seriály sa stále tešia veľkej diváckej obľube, preto neprestávame nakupovať nové a vysielať ich.

Braňo: Dobrý deň, plánujete vysielať aj ďalšie filmy z cyklu Skutočné vraždy?

Zatiaľ pokračovanie tejto filmovej série zakúpiť neplánujeme.

Andrej: Dobrý deň, TV Doma by mohla kúpiť a nadabovať dáku výbornú latinskoamerickú telenovelu a konečne zaradiť do vysielania. Už je priveľa tých tureckých seriálov. Mohla by ho zaradiť do poobedňajšieho času, alebo v podvečerných hodinách. Plánujete niečo také v blízkom období zaradiť?

Latinskoamerické telenovely si dajú v našom vysielaní ešte nejaký čas prestávku.

Eugen: Dobrý deň, budete vysielať telenovely La Gata s Maite Perroni alebo Corazón Indomable s Anou Brendou Contreras. V obidvoch hrá hlavnú mužskú úlohu Daniel Arenas.

Žiaľ, tieto telenovely v najbližšom čase vysielať neplánujeme.

Karin: Dobrý deň, nedávno ste na TV Doma vysielali tanečný film Let's Dance (Step Up: All In), neskôr som tento film hľadala v archíve no nie je tam, chcem sa teda spýtať, či nie je možné ho tam nejako pridať? Vopred ďakujem za odpoveď!

Mrzí nás to, ale k tomuto filmu bohužiaľ nevlastníme práva na zaradenie do nášho online archívu.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!
 

Komentáre ( 0)