Vy sa pýtate, my odpovedáme! (november 2018)

30. 11 2018 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Evelína: Dobrý deň prajem, zaujímalo by ma, či sa aj tento rok môžeme tešiť na decembrovú dávku romantiky v podobe krásnych vianočných príbehov. Ďakujem a želám veľa lásky. :-)

Áno, aj tento rok si budete môcť každý jeden decembrový večer vychutnávať divácky mimoriadne obľúbené vianočné romantické filmy, začíname už od 30. novembra a tešiť sa môžete aj na množstvo premiérových titulov. :-)

Lenka: Dobry deň, chcela by som sa opýtať, či ešte budete vysielať Nekonečnu lásku alebo Vymenené životy? Vopred vám ďakujem za odpoveď.

Máme pre Vás dobré správy, Nekonečnú lásku budeme opäť vysielať už budúci rok a určite sa ešte dočkáte aj seriálu Vymenené životy.

Majka: Uvažujete o vysielaní seriálu Ally McBealová? Ďakujem.

Bohužiaľ, tento seriál už vysielať neplánujeme.

Laura: Dobrý deň, chcem sa opýtať, bude sa dať pozerať seriál Velvet aj z archívu? Ďakujem.

Áno, seriál Velvet bude zaradený aj do nášho bezplatného videoarchívu Markíza Plus.

Michaela: Mohli by ste už pustiť nejakú dobrú španielsku telenovelu? Mohlo by to byť niečo nové ako napr. La Gata, a keď nie nové, tak aj niečo staršie ako sú Rebeli, Tužba tela, či Daniela. Len nech už nevidím všetko turecké, nemyslím si, že som sama toho názoru.

Žiaľ, o vysielaní spomínaných seriálov neuvažujeme.

Adriana: Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, že kedy je v pláne odvysielanie druhej série seriálu Dobrý doktor?

Druhej série tohto skutočne vynikajúceho seriálu sa dočkáte v priebehu budúceho roka.  Aktuálne sa ešte len vysiela v USA, musíme si teda počkať na uvoľnenie vysielacích práv pre naše teritórium.

Patrícia: Bude ešte pokračovanie Sladkej pomsty?

Nebude, tento seriál sme odvysielali až do úplného konca.

Monika: Dobrý deň, plánujete aj naďalej vysielať ďalšie nádherné turecké seriály? Je to najlepšia seriálová tvorba s akou som sa v životě stretla. Ďakujem vopred za odpoveď.

Samozrejme, môžete sa tešiť aj na ďalšie skvelé premiérové seriály z tureckej produkcie. :-)

Jarmila: Zdravím, plánujete vysielať pokračovanie španielskeho seriálu Velvet – Velvet Colección?

Zatiaľ tento sequel vysielať neplánujeme.

Miško: Chcel by som sa opýtať, či neplánujete odvysielať seriál Ženy z rodu Gilmorovcov.

V najbližšej dobe o návrate tohto seriálu neuvažujeme.

Ivona: Dobrý deň, neplánujte vysielať turecké celovečerné filmy? Napr. Delibal kde hrá Çagatay Ulusoy s Leylou Lidyou Tugutlu. Ale sú aj iné skvelé filmy s hercami, ktorých sme si obľúbili zo seriálov. Bola by to trošku zmena na sobotné večery.

Ďakujeme za zaujímavý tip, v najbližšej dobe to však nemáme v pláne.

Jana: Už dávnejšie ste sľúbili pokračovanie seriálu Cudzinka. Dočkáme sa ho?

Určite áno, seriál Cudzinka ešte plánujeme vysielať, môžete sa naň tešiť už budúci rok.

Michaela: Zdravím, kedy prosím vrátite do vysielania akékoľvek telenovely, ktoré sme nevideli už vyše 5 rokov? Sú medzi nimi napr. Rany z lásky, La Tormenta: Pokušenie lásky, Naučím ťa milovať... Ale nielen tieto spomenuté, ale aj tie, ktoré sme naposledy videli na Markíze a na TV Doma ešte neboli. Viem, že Skrytá vášeň a Keď budeš moja sa zakaždým tešia diváckej obľube, aj ja ich mám veľmi rada, ale taktiež si chcem po dlhých rokoch pozrieť niečo, na čo rada spomínam. Prosím odpovedzte mi, mám naozaj rada televíziu Doma. ❤

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu priazeň. Nemajte obavy, telenovely ešte určite plánujeme vysielať, o presnom výbere a nasadení budeme včas informovať.

Mária: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či budete vysielať aj tretiu sériu seriálu Neželaná nevesta.

Tretia séria sa aktuálne vysiela v Turecku, takže si budeme musieť počkať, kým bude dostupná pre naše použitie. Ani dovtedy však o premiérovú seriálovú produkciu z krajiny polmesiaca rozhodne neprídete. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)