Na Vianoce nepečiem

21. 11 2021 05:50 | trinity
Na Vianoce nepečiem
Na Vianoce nepečiem Foto: Lifetime Movie Network

Zúfalá Joy pred Vianocami vyhlási štrajk, a tak ak jej manžel a synovia chcú dokonalé sviatky... Musia ich zorganizovať sami! :-)

(On Strike For Christmas, Komédia, 83', USA/Kan., 2013, Stereo, HD)
Réžia: Robert Iscove
Hrajú: Daphne Zuniga, David Sutcliffe, Victor Zinck Jr., Evan Williams, Chelah Horsdal, Vincent Gale, Julia Duffy, Eli Brooks, Eli Brooks, Ian Brown, Alex Bruhanski, Jayden Burt, Jayden Burt, Nicholas Camacho


Joy Robertsonová (Daphne Zuniga) je naozaj obdivuhodná žena, ktorá sa (možno a príliš) obetavo stará o svoju rodinu. Robí pre ňu prvé, aj posledné. Vlastne... Úplne všetko! No, žiaľ, bez náležitej odozvy – ani jej manžel Stephen (David Sutcliffe), ani synovia to totiž zjavne vôbec nedokážu oceniť. A nielen to, je to ešte o čosi horšie – oni všetku jej snahu berú ako úplnú samozrejmosť, obzvlášť v čase Vianoc! Takže nečudo, že keď sa opäť nebezpečne priblížia sviatky pokoja a mieru, Joyini rozmaznaní chlapi naivne predpokladajú, že o všetku výzdobu, varenie, pečenie, zháňanie darčekov i stromčeka, posielanie vianočných pozdravov a tisíc ďalších drobností sa, tak ako po iné roky, opäť postará ona – a oni nebudú musieť pohnúť ani len prstom. Ibaže... Tento rok bude všetko inak! Joy totiž na Vianoce vstúpi do štrajku, čo samozrejme neostane bez následkov!

Sledujte v sobotu, 11. decembra, o 22.30!