Smrtiaci let

11. 09 2022 05:50 | trinity
Smrtiaci let
Smrtiaci let Foto: Entertainment One

Letecká inštruktorka Tanya je posadnutá predstavou, že jej študent Jake bude len a len jej. Beda každému, kto sa odváži postaviť sa jej do cesty!

(Deadly Mile High Club, resp. Deadly Flight, Triler, 85', Kan., 2019, Stereo, HD)
Réžia: Doug Campbell
Hrajú: Allison McAtee, Marc Herrmann, Anna Marie Dobbins, Diane Robin, Damon K. Sperber, Megan Elizabeth Barker, Zephani Idoko, Connor Carlson, Amanda Casarella, Ben Palacios, Kimberly Arland


Je to menší zázrak, keď sa pilotka Tanya (Allison McAtee) po desivej havárii jej malého lietadla preberie s množstvo zranení v nemocnici. Letecký kapitán Jake (Ben Palacios), ktorý bol v čase nehody po jej boku – muž, ktorého veľmi milovala -, žiaľ, toľko šťastia nemal... O pol roka neskôr už síce na Tanyinej krásnej tvári niet ani stopy po boľavých šrámoch, no o jej doráňanej duši, ktorá sa ešte stále nespamätala zo straty milovaného muža, to nemožno povedať ani omylom. A tak stačí jediné stretnutie s jedným z jej nových študentov v leteckej škole, kde po dlhej a náročnej rekonvalescencii nastúpila ako inštruktorka... A je stratená. V atraktívnom, no nie veľmi nadanom mladíkovi, ktorý sa zhodou okolností tiež volá Jake (Marc Herrmann) - no to je aj pri veľkej dávke fantázie to jediné, čo má nebohým Jakeom spoločné – totiž vidí svoju mŕtvu lásku. A čo je horšie, uverí, že osud im takto dáva druhú šancu byť spolu, je Jakeom úplne posadnutá! A nezastaví ju ani to, že Jake je šťastne ženatý s Annie (Anna Marie Dobbins) a na jej neskrývané, ba až agresívne zvádzanie zareaguje inak, ako dúfala. Práve naopak, je čoraz viac posadnutá predstavou, že bude len a len jej. A beda každému, kto sa odváži postaviť sa jej do cesty!


Čo možno neviete
Fešák Marc Herrmann a jeho pôvabná kolegyňa Anna Marie Dobbins, ktorí vo filme stvárňujú manželov, si v rovnakom roku strihli pár i v ďalšom, tematicky úplne odlišnom filme – vo vianočnej romantickej komédii Spoločné Vianoce!

Sledujte v nedeľu, 2. októbra, o 22.30 – alebo v repríze v pondelok, 3. októbra, o 2.05!