Vianoce na piaty pokus

04. 12 2022 07:30 | trinity
Vianoce na piaty pokus
Vianoce na piaty pokus Foto: Red Arrow International

Chlpáč Henry akoby vytušil - či vyňuchal -, že jeho odcudzení páni Becca a Max potrebujú vianočný zázrak... A rozhodol sa ním stať!

(Christmas Unleashed, Romantický film, 83', USA, 2019, Stereo, HD)
Réžia: Nimisha Mukerji
Hrajú: Vanessa Lachey, Christopher Russell, Jayne Eastwood, Bethany Brown, Lini Evans, Derek Green, Casey Manderson, Lane Edwards, Dolores Drake, Terence Kelly, Tyreah Herbert, Barbara Patrick, Kheon Clarke


Henry je zábavný, ochranársky , verný, pozorný poslucháč, skrátka ideálny partner do (ne)pohody. Teda, až na malý, no dosť podstatný detail - nie je to chlap, ale... Pes! A ešte donedávna bol v podstate jediným stabilným oporným bodom v živote krásnej právničky Beccy (Vanessa Lachey) – bol preto, lebo krátko nato, ako sa Becca po dlhom čase vrátila do rodného mestečka, aby míľovými krokmi sa blížiace Vianoce strávila i babičky (Jayne Eastwood), ktorá ju po smrti rodičov vychovala, Henry zrazu bez stopy zmizol... A tak hoci pôvodne mala Becca v úmysle sa hneď po sviatkoch vypariť späť do New Yorku skôr, než by jej šarmantný expriateľ Max (Christopher Russell) vôbec zistil, že je v meste, dnes jej nezostáva iné ako obrátiť sa práve naňho so žiadosťou o pomoc pri hľadaní Henryho. Po prvé preto, že je to miestny veterinár, ktorý dokonale pozná nielen tunajšie zvieratá, ale aj temer všetky ich útočiská – a po druhé preto, že pozná a má rád Henryho... Svojho času, keď s Beccou ešte len začínali spolu randiť, sa ho totiž aj spolu ujali. Vlastne nie, to nie je úplne presné... To rozkošné šteniatko ich totiž vtedy dalo dokopy! A tak je vlastne príznačné, že sa po stopách milovaného chlpáča na úteku dnes vydávajú spolu. Netrvá dlho a obom začne dochádzať, že Henry zjavne neuteká len tak bezcieľne, ale vodí ich po miestach, ktoré pre nich niečo znamenali – a možno stále ešte znamenajú, rovnako ako oni jeden pre druhého. Akoby Henry vytušil - či vyňuchal -, že jeho odcudzení páni potrebujú vianočný zázrak... A rozhodol sa ním stať!


Čo možno neviete
* Zdá sa vám pôvabná herečka Vanessa Lachey, predstaviteľka hlavnej hrdinky Beccy a v skutočnom živote druhá manželka herca a speváka Nicka Lacheyho, s ktorým má (zatiaľ), tri deti (inak exmanžela o čosi slávnejšej popovej hviezdičky Jessicy Simpson), povedomá? Máte pravdu - vidieť ste ju mohli (ešte pod dievčenským menom Vanessa Minnillo) napríklad v strelenej komédii Disaster Movie ako nevernicu Amy!

* Aj krásavca Christophera Russella, alias filmového Maxa, ste už na obrazovkách televízie Doma mali možnosť párkrát vidieť – v romantických komédiách Tajomstvo vianočného imela, Popoluška naruby, Splnené prianie, Vianočná šanca na lásku či Svadobné zvony.

Sledujte v nedeľu, 25. decembra, o 5.50!