Láska zasypaná vločkami

04. 12 2022 08:10 | trinity
Láska zasypaná vločkami
Láska zasypaná vločkami Foto: Red Arrow International

Grant a Bethany potrebujú trochu postrčiť, aby pochopili, že občas stojí za to niečoho sa vzdať... Aby ste získali oveľa, oveľa viac!

(Hearts of Winter, Romantický film, 83', USA, 2020, Stereo, HD)
Réžia: Allan Harmon
Hrajú: Jill Wagner, Victor Webster, Lauren McNamara, Rukiya Bernard, Michael Karl Richards, Brendon Zub, Emma Pedersen, Pauline Egan, Natalie von Rotsburg, Jake Guy, Lauren Jackson


Bethany (Jill Wagner) je nielen skvelá interiérová dizajnérka a perfekcionistka, ale i autorka nového systému s ľahko zapamätateľným názvom „mapa“ - tvorivej vizualizácie, vďaka ktorej by si teoreticky každý, kto chce, mal dokázať vytvoriť krásny a útulný domov plný harmónie. Aby spropagovala svoju novú knihu, v ktorej podrobne popisuje, ako jej systém funguje, v známej televíznej šou vyhlási zaujímavú súťaž o premenu bytu či domu, ktorej víťazovi sľúbi osobne prerobiť jeho „hrad“ na dom snov! Nebyť jeho všetečnej dcérky Zoe (Lauren McNamara), príťažlivý vdovec Grant (Victor Webster) by sa s Bethany asi nikdy nestretol – teda, možno až na jedno letmé náhodné stretnutie v kníhkupectve. Lenže, našťastie, na Zoe urobila Bethany veľký dojem a jej ponuka jej vnukla zaujímavú myšlienku, a tak sa tajne, bez jeho vedomia a súhlasu, ich prihlási do už spomínanej súťaže a... Vyhrá! Situáciu trošku komplikuje nielen to, že Grant evidentne o žiadnu premenu nestojí a Bethany s ním o každý, i ten najmenší ústupok musí bojovať ako levica – a tiež to, že ju na každom kroku sleduje štáb monitorujúci jej prácu pre magazín Krásny domov. Navzdory počiatočným ťažkostiam si však Bethany a Grant k sebe postupne nachádzajú cestu a po drobných ústupkoch na oboch stranách si spoluprácu na zmene domu na domov i vzájomnú prítomnosť začnú naozaj užívať. To, že to medzi nimi sľubne iskrí, si všimnú nielen Zoe, Bethanyin brat Ryder (Brendon Zub), asistentka a zároveň najlepšia kamarátka Emerson (Rukiya Bernard) a Grantovi priatelia Lisa (Emma Pedersen) a Joel (Michael Karl Richards), ale i zástupy fanúšikov na internete. Len tí dvaja potrebujú trochu, aby pochopili, že občas stojí za to niečoho sa vzdať... Aby ste získali oveľa, oveľa viac!


Čo možno neviete
* Fešáka Victora Webstera si možno pamätáte z romantických filmoch ako Láska po francúzsky či Splnené želanie, alebo z tretieho a štvrtého dielu voľnej série akčných dobrodružných filmov Kráľ Škorpión, v ktorých stvárnil hlavného hrdinu, hrdého bojovníka Mathayusa.

* Ak sa vám filmová Bethany, alias herečka Jill Wagner, zdá povedomá... Nemýlite sa. Vidieť ste ju mohli v akčnom filme Uväznení v horách, v ktorom si strihla manželku hlavného hrdinu v podaní drsného havajského fešáka Jasona Momou!

Sledujte v nedeľu, 25. decembra, o 16.40!