Päťhviezdičkové Vianoce

21. 11 2021 06:20 | trinity
Päťhviezdičkové Vianoce
Päťhviezdičkové Vianoce Foto: Brain Power Studio

Rachel a jej šéf Adrian vďaka snehovej víchrici neplánovane strávia čas iba vo dvojici, vďaka čomu sa nielen lepšie spoznávajú, ale i zbližujú.

(Snowbound for Christmas, Romantický film, 84', Kan., 2019, Stereo, HD)
Réžia: Marco Deufemia
Hrajú: Zarrin Darnell-Martin, Henderson Wade, Scott Thompson, Josephine Buettner, Franco Lo Presti, Diane Johnstone, Glen Michaels, Julia Baldwin, Joseph Cannata, Kato Alexander, Kimmy Choi, Helene Robbie, Josette Jorge


Krátko pred Vianocami má Adrian (Henderson Wade), šarmantný majiteľ a šéf renomovanej spoločnosti Blackstone Historical Renovations, pre svojich podriadených naozaj skvelú správu – novú zákazku na rekonštrukciu rozľahlej historickej vily v Toskánsku - a hneď nato sa všetci spolu vyberú do hôr, na plánovaný teambuilding, na ktorý Adrian očividne úplne zabudol... Ťažko povedať, čo si od účasti asi sľubovala jeho skostnatená expriateľka Diane (Josephine Buettner), no nemožno prehliadnuť, že nie je veľmi nadšená tým, že si Adrian zrazu prekvapivo dobre rozumie s pôvabnou Rachel (Zarrin Darnell-Martin), ktorej prezentácia určená náročnému klientovi ho doslova uchvátila. Dokonca až tak veľmi, že sa ju spontánne rozhodne vziať so sebou a Diane na víkend do luxusného horského hotela Grand Lafayette, ktorý vďaka Adrianovi a jeho spoločnosti len nedávno prešiel rozsiahlou rekonštrukciou (a preto sú dnes jeho prvými a zároveň jedinými hosťami) a v ktorom sa majú stretnúť s oným dôležitým klientom, známym francúzskym podnikateľom a majiteľom už spomínanej toskánskej vily. Situácia sa nečakane zamotá, keď po vytrvalom hustom snežení v noci i cez deň hotel ostane odrezaný od okolitého sveta – a Adrian s Rachel ako jeho jediní hostia, samozrejme, tiež. Nuž a Diane, ktorá v tom čase riešila iné pracovné záležitosti, zase uviazne v jednej z horských chát v susednej doline s drsným fešákom menom Fred (Franco Lo Presti)! Toho na nej nekonečne vytáča jej samoľúbosť - a ju na ňom... Úplne všetko. A tak kým Rachel s Adrianom vďaka snehovej víchrici neplánovane strávia čas iba vo dvojici, vďaka čomu sa nielen lepšie spoznávajú, ale i zbližujú, medzi Diane a Fredom len o pár kilometrov ďalej to poriadne iskrí. A rozhodne nie v romantickom slova zmysle, ale skôr, ehm, apokalyptickom. Hoci, ktovie, život má totiž občas naozaj svojrázny zmysel pre humor...!


Čo možno neviete
* Tmavovlasého fešáka Franca Lo Prestiho si možno pamätáte z romantického filmu Vianočné rande ako Carsona omylom považovaného za hlavného podozrivého z krádeže vzácneho, diamantmi vykladaného soba!

* Exotickú krásku Zarrin Darnell-Martin si určite pamätáte ako Rosu z romantického filmu Vianoce s princom.

Sledujte v nedeľu, 12. decembra, o 16.45!