Vianočná princezná

21. 11 2021 05:20 | trinity
Vianočná princezná
Vianočná princezná Foto: Entertainment One

Život maturantky Donaly sa obráti hore nohami, keď sa v jej živote znova objaví tá, čo ju straší v noci i za bieleho dňa... Jej biologická matka!

(Christmas Princess, Romantický film, 84', Kan., 2017, Stereo, HD)
Réžia: Allan Harmon
Hrajú: Nicole Muñoz, Rosa Blasi, Zak Santiago, Olivia Steele-Falconer, Jaedon Siewert, Lina Renna, Paloma Kwiatkowski, Ty Wood, Pendo Miema, Kalyn Miles, Ona Grauer, Kaaren De Zilva, Garfield Wilson


Rovnako ako tisícky jej rovesníčok v Pasadene aj maturantka Donaly (Nicole Muñoz) sníva o tom, že sa jedného dňa stane Princeznou ruží kráľovského dvora a bude hrdo kráčať v čele sprievodu počas novoročného slávnostného Sprievodu ruží. Nejde však o nejakú bezvýznamnú súťaž krásy, ako by si niekto nezasvätený mohol myslieť, ale o renomovanú súťaž výnimočných talentov. V kútiku srdca však, aj keď nerada, podvedome dáva za pravdu mladšej sestre Emily (Olivia Steele-Falconer), že dievčatá ako ony podobné súťaže nevyhrávajú. Pretože Donaly, Emily a ich braček Abraham (Jaedon Siewert) nie sú ako iné deti, prežili toho viac ako mnohí dospelí – a len málo dobrého. Narodili sa v rozvrátenej rodine, ich ľahostajná, citovo chladná a drogovo závislá mama Roberta (Kaaren De Zilva) ich trestuhodne zanedbávala, a ani život u mnohých pestúnov a v detskom domove, kde napokon všetci traja skončili, nebol vždy med lízať. Skutočnou rodinou, v ktorej sa o deti rodičia nielen starajú, ale ich aj bezpodmienečne chránia a ľúbia, sa vlastne stali len pred pár rokmi, keď si ich postupne adoptovali láskaví bezdetní manželia Sara (Rosa Blasi) a Ignacio (Zak Santiago). No keď už má Donaly splnenie svojho sna temer na dosah, v jej živote sa znova objaví tá, čo ju v noci i za bieleho dňa neustále straší v až príliš živých snoch... Jej biologická matka!


Čo možno neviete
Kanadskú herečku Nicole Muñoz si možno pamätáte z romantickej komédie Popoluška: Sladkých šestnásť, v ktorej ešte ako dievčatko stvárnila mladšie ja hlavnej hrdinky v podaní herečky a speváčky Seleny Gomez.

Sledujte v sobotu, 11. decembra, o 16.45!