Ktorá je tá pravá?

21. 11 2021 06:10 | trinity
Ktorá je tá pravá?
Ktorá je tá pravá? Foto: Brain Power Studio

Otázne je, či prekvapenie, ktoré pre Zanea a pre mamu chystá malá Quinn ako svadobný darček... Nechystá zbytočne.

(A Very Country Wedding, Romantický film, 97', Kan., 2019, Stereo, HD)
Réžia: Justin G. Dyck
Hrajú: Greyston Holt, Bea Santos, Deana Carter, Greg Vaughan, Michelle Morgan, Jesse Collin, Allison Hossack, Mike Shara, Raven Stewart, Celeste Desjardins, Erica Deutschman, Jahnile Brown, Charlotte Hegele, Gary Brennan, Nadine Roden


Do najkrajšieho dňa v životoch zaľúbencov Zanea (Greyston Holt) a Jeannette (Bea Santos) – ich svadby v kruhu najbližších - už zostávajú doslova minúty, keď Zaneovmu bratovi Billymu (Greg Vaughan) zazvoní telefón a... Všetko je zrazu inak. Zásluhou Zaneovej pomstychtivej bývalej agentky Mary (Michelle Morgan) totiž bez ohľadu na to, ako veľmi sa na dnešok tešili a že dom už je plný rodiny a priateľov pripravených ho s nimi osláviť, musia svadbu narýchlo odpískať – aby Zane stihol narýchlo odcestovať na druhý koniec krajiny a odohrať sériu koncertov, ktoré tá potvora zlomyseľne dohodla na temer rovnaký termín poza jeho chrbát a bez jeho súhlasu! A to je, žiaľ, len špička ľadovca, ako sa ukáže neskôr. Nič dobré totiž neveští ani to, že sa na scéne zrazu objaví všetkými masťami mazaný agent hviezd menom Chris (Mike Shara) - exmanžel Zaneovej kamarátky a niekdajšej učiteľky Jolene (Deana Carter)! No a potom je tu ešte tá záležitosť s krásnou fanúšičkou Meagan (Celeste Desjardins) zachytená na videu, ktoré sa rýchlo stane virálnym – fanúšičkou, ktorej Zane spontánne venuje pieseň po tom, čo ju zachráni. To totiž paradoxne doslova z noci do rána znásobí jeho popularitu a všetky médiá sa oňho zrazu trhajú ešte viac ako kedykoľvek predtým. A to znamená, že Zane už viac nie je výhradným pánom svojho času a jeho opäť raketovo stúpajúca kariéra zákonite zatlačí do úzadia jeho súkromie. Otázne je, koľko ústupkov dokáže jeho ťažko skúšaný vzťah s Jeannette uniesť a či prekvapenie, ktoré preňho a pre mamu chystá malá Quinn (Raven Stewart) spolu so starou mamou Suze (Allison Hossack) ako svadobný darček... Nechystá zbytočne.


Čo možno neviete
* Film je voľným pokračovaním romantického filmu Vianoce s novou láskou z roku 2017.

* Sympatického herca Greystona Holta, alias filmového Zanea, si možno pamätáte z trileru Sedem smrteľných hriechov či romantického filmu Splnené prianie.

* Ani fešák Greg Vaughan, ktorý si vo filme strihol Billyho, nie je žiaden neznámy – vidieť ste ho mohli v romantickom filme Voľné miesto v srdci ako hasiča Jeffa, vo fantazijnom seriáli Čarodejnice ako Piperinho (Holly Marie Combs) expriateľa Dana Gordona či v kultovom americkom nekonečnom romantickom seriáli Tak plynie čas ako Erica Bradyho! Mimochodom, v súkromí je Greg (po krachu manželstva s holandskou herečkou Touriyou Haoud, s ktorou má troch synov) od roku 2017 šťastný s o rok staršou hereckou kolegyňou Angie Harmon, alias detektívkou Jane Rizzoliovou z krimiseriálu Bostonské vraždy (tá má zase z bývalého manželstva s kalifornským modelom Jasonom Sehornom tri dcéry).

Sledujte v nedeľu, 12. decembra, o 14.30!