Vianoce so superstar

21. 11 2021 05:30 | trinity
Vianoce so superstar
Vianoce so superstar Foto: Red Arrow International

V mestečku, kde speváčka Laney uviazne pre sneh, neustále naráža na expriateľa Robbieho – a iskrí to medzi rovnako ako kedysi. Ak nie viac!

(Sweet Mountain Christmas, Romantický film, 84', USA, 2019, Stereo, HD)
Réžia: David Weaver
Hrajú: Megan Hilty, Marcus Rosner, Teryl Rothery, Kate Isaac, Patrick Sabongui, Brittney Wilson, Lina Renna, Sebastian Billingsley-Rodriguez, Robert Corness, Greg Rogers, Latonya Williams, Kayla Heller, Jason Burkart, Sarah Johns


Už je to dávno, čo Laney (Megan Hilty) odišla z rodného mestečka v Baxter Mountain v Tennessee, aby si splnila sen a stala sa speváčkou. To sa jej aj podarilo, no jej predtým hviezdna kariéra, ktorú odštartovalo účinkovanie v superstar, keď mala sladkých sedemnásť, dnes už trochu pokrivkáva – pár posledných albumov neočarilo ani kritikov, ani fanúšikov... Novou šancou poriadne ju nakopnúť by mohlo byť vystúpenie na každoročnom vianočnom koncerte Santapalooza, ktoré jej vybavil jej manažér Danny (Patrick Sabongui). No aby sa ho Laney mohla zúčastniť, bude musieť odrieknuť plánované Vianoce s mamou (Teryl Rothery). Tak sa ju krátko pred sviatkami rozhodne spontánne navštíviť, iba na otočku. Lenže krátko nato, ako si trochu potrkocú o novinkách v živote jednej i druhej a narýchlo vymenia darčeky, Laney cestou z Baxter Mountain na letisko v Knoxville pri obiehaní snežného pluhu počas snehovej búrky skončí s autom v hlbokom záveji vedľa cesty a uviazne. Zachráni ju fešný vodič onoho pluhu, ktorým, čo čert nechcel, nie je nik iný ako Laneyin expriateľ Robbie (Marcus Rosner)! A keďže situácia sa ani na druhý deň nezlepší – práve naopak, po celonočnom hustom snežení cestu pokrýva súvislá snehová pokrývka miestami až do výšky 60 centimetrov – Laney sa, aj keď nerada, musí zmieriť s faktom, že sviatky nedobrovoľne strávi doma, kde sa bude musieť taktiež pripravovať aj na svoje veľké vystúpenie. Nuž a keďže Baxter Mountain je veľké asi ako rukavička, s Robbiem, ktorý je okrem iného i jeho novým starostom, na seba neustále narážajú – a iskrí to medzi rovnako ako kedysi. Ak nie viac!

Sledujte v sobotu, 11. decembra, o 18.30 – alebo v repríze v nedeľu, 12. decembra, o 0.25!