Vianočné hviezdy

20. 11 2022 06:30 | trinity
Vianočné hviezdy
Vianočné hviezdy Foto: Entertainment One

Speváčka Layla v Spenceovi konečne našla muža, s ktorým jej to perfektne ladí. Ale na veľký vianočný hit... Si budú musieť počkať!

(Christmas Stars, Romantický film, 85', Kan., 2019, Stereo, HD)
Réžia: Jennifer Gibson
Hrajú: Erica Durance, J.T. Hodges, Janet-Laine Green, Martin Roach, Joseph Motiki, Jonathan Watton, Micah Kalisch, Elena Khan, Cory Lee, Gwynne Phillips, Chris Tarpos


Vianoce už klopú na dvere, keď sa vo vychýrenom newyorskom podniku Lighthouse, kde za barom stojí krásna Layla (Erica Durance), objaví atraktívny mladík (J.T. Hodges), ktorý jej i jej mame Sandy (Janet-Laine Green) vyrazí dych. Layle kedysi predpovedali skvelú spevácku kariéru, no od smrti milovaného otca už nedokázala spievať na žiadnom pódiu, a tak aj dnes naň vylezie len preto, aby hosťom ohlásila vystúpenie nového talentovaného speváka Spencea - správne, toho už spomínaného fešáka, ktorého by, ruku na srdce, nielen ona rozhodne nereklamovala, ak by jej ho Santa tieto Vianoce nadelil pod stromček! To, že je Spence spevák s obrovským talentom od Boha, rýchlo pochopia nielen všetci v publiku, ale i Layla, preto sa ani nemusí veľmi premáhať, keď ju požiada, aby mu svojimi radami a skúsenosťami pomohla preraziť – lebo inak sa bude musieť vrátiť do rodného Texasu, kde bude až do konca svojich dní iba kovbojom na nejakom na ranči... Netuší, že Spence ich spoluprácou nesleduje len svoju potenciálnu kariéru, ale rád by jej pomohol znova sa vrátiť na pódium, kam podľa neho - a nielen podľa neho – bez debaty patrí. Spočiatku možno len preto, aby novej kamarátke oplatil láskavosť, no čím viac času spolu trávia, tým sú si bližší a bližší. Otázkou ale je, či ich rodiaca sa láska ustojí i to, keď sa nemilosrdná šoubiznisová mašinéria, ktorá už raz Laylu kruto zomlela a temer úplne zničila, znova rozbehne na plné obrátky...


Čo možno neviete
* Herečku Ericu Durance, atraktívnu predstaviteľku filmovej Layly, si fanúšikovia zamilovali predovšetkým v úlohe všetečnej a nezávislej novinárky Lois Laneovej, osudovej lásky Clarka Kenta/Supermana v podaní modrookého fešáka Toma Wellinga v seriáli Smallville.

* Ak sa vám talentovaný krásavec J.T. Hodges, alias filmový Spence, zdá akýsi povedomý, nemýlite sa. Vidieť ste ho mohli na obrazovkách televízie Doma v romantickom filme Zázraky sa dejú na Vianoce, v ktorom si ako hudobník Owen krátko pred Vianocami vymenil bývanie s majiteľom reklamnej agentúry Seanom (Mark Lutz) – a krátko nato sa obom nielenže podarilo znovu nájsť pevnú pôdu pod nohami, ale i otvoriť srdcia novej láske!

Sledujte v nedeľu, 11. decembra, o 18.20 – alebo v repríze v pondelok, 12. decembra, o 0.10!