Keď láska opäť vzplanie

11. 09 2022 05:20 | trinity
Keď láska opäť vzplanie
Keď láska opäť vzplanie Foto: Brain Power Studio

S trochou šťastia Will a Emma opäť nájdu (nielen) spoločnú reč. Čím viac času totiž spolu trávia, tým menej to medzi nimi škrípe a... Viac iskrí!

(Love in Harmony Valley, Romantický film, 91', Kan. 2020, Stereo, HD)
Réžia: Justin G. Dyck
Hrajú: Amber Marshall, Eric Hicks, Nina Kiri, Andy Yu, Paula Barrett, Martin Roach, Jerald Bezener, Vijay Mehta, Tonjha Richardson, Lisa Michelle Cornelius, Maya Misaljevic, Alyssa Gervasi, Gunnar Burke, Sophie Neudorf


Emma (Maya Misaljevic), Tracey (Alyssa Gervasi) a jej starší brat Will (Gunnar Burke) boli už ako deti priatelia na život a na smrť. Vlastne, Tracey vždy verila, že keď vyrastú, Emma a Will sa skôr či neskôr určite vezmú. Lenže potom došlo k tragédii, ktorá všetko zmenila... Návrat domov po dlhom čase je pre už dospelú Emmu (Amber Marshall) o to ťažší, že Will (Eric Hicks) z ťažkej autonehody, po ktorej sa stav ťažko zranenej Tracey (Nina Kiri) ani po troch ťažkých operáciách a dlhej a náročnej rekonvalescencii na špecializovanej rehabilitačnej klinike zlepšuje len veľmi, veľmi pomaly a stále ešte nedokáže bez pomoci stáť na vlastných nohách, viní ju. Emma totiž v ten prekliaty deň, na ktorý nikdy nezabudne, sedela za volantom... No kým to, že skutočným vinníkom bol šofér nákladiaku, ktorý jej nedal prednosť a že k nehode by s najväčšou pravdepodobnosťou došlo i ak by za volantom v tej chvíli sedel on sám či hocikto iný, nešťastný Will síce uznať odmieta, no Tracey má, na rozdiel od brata, našťastie, iný názor. Rovnako ako Emmina svojrázna babička Rose (Paula Barrett), ktorú by Will rád nadchol pre svoj najnovší projekt na podporu vinárstva v rodnom mestečku a jeho následnú rozsiahlu revitalizáciu. No kým to sa, z viacerých dôvodov, zdá nemožné, to, že Will a Emma opäť nájdu spoločnú reč – a ktovie, možno i vzájomnú blízkosť – možno predsa len až také absurdné nebude. Čím viac času totiž spolu trávia, tým menej to medzi nimi škrípe a... Viac iskrí!

Sledujte v sobotu, 1. októbra, o 23.35 – alebo v repríze v pondelok, 3. októbra, o 3.30!