Nezabudnuteľné Vianoce

20. 11 2022 06:20 | trinity
Nezabudnuteľné Vianoce
Nezabudnuteľné Vianoce Foto: Hallmark Channel

Hľadanie nového domova pre rozkošné opustené šteniatko odštartuje krátko pred Vianocami sériu neuveriteľných udalostí!

(One Christmas Eve, Rodinná komédia, 84', USA, 2014, Stereo, HD)
Réžia: Jay Russell
Hrajú: Anne Heche, Brian Tee, Carlos Gómez, Ali Skovbye, Griffin Kane, Kevin Daniels, Juan Carlos Velis, Heather Hanson, KIana Madeira, Carson Nattrass, Joe Pingue, Tracy Waterhouse


Vianoce pomaly klopú na dvere a väčšina bežných smrteľníkov sa ich už nevie dočkať. Len šarmantná štyridsiatnička Nell (Anne Heche) z nich má tak trochu strach. Teda, nie a priori zo všetkých, ale špeciálne z tých tohtoročných, pretože sú prvé, odkedy sa rozviedla a na výchovu svojich dvoch mimoriadne živých a ako deň a noc rozdielnych potomkov Aldena (Griffin Kane) a Emmy (Ali Skovbye) ostala úplne sama. Nell má v pláne pripraviť deťom naozaj nezabudnuteľné Vianoce... Nuž, nezabudnuteľné skutočne budú, hoci úplne iným spôsobom, ako si predstavovala. Všetko sa totiž nečakane skomplikuje, keď sa osamelý upratovač Cesar rozhodne urobiť milé gesto a rozkošnému opustenému šteniatku, ktoré ktosi v darčekovej škatuli nechal pred budovou, v ktorej pracuje, nájsť nový domov. Intuitívne si totiž vyberie práve Nellin dom – netušiac, že tým neplánovane skomplikuje život sebe, Nell, jej deťom, svojráznemu strážnikovi parkoviska Reggiemu (Kevin Daniels) a sympatickému Dr. Chenovi (Brian Tee), v ktorého opatere sa rad-radom všetci ocitnú...!


Čo možno neviete
* Herečku Anne Heche si diváci televízie Doma zamilovali ako svojráznu vzťahovú poradkyňu Marin, ktorá prekvapivo zapustí korene v malom aljašskom zapadákove menom Elmo v skvelom seriáli Muži na stromoch, ale tiež v nezabudnuteľnom vianočnom príbehu Strieborné zvončeky.

* Brian Tee, sympatický predstaviteľ filmového Dr. Chena, sa do povedomia fanúšikov nezmazateľne zapísal vďaka stvárneniu iného lekára – Dr. Ethana Choia v dramatickom seriáli Chicago Med.

Sledujte v nedeľu, 11. decembra, o 16.20!