Šanca pre novú lásku

11. 10 2020 05:40 | trinity
Šanca pre novú lásku
Šanca pre novú lásku Foto: MarVista Entertainment

Keď Erica ovdovela, myslela si, že už nikdy nebude šťastná... No dnes o jej srdce bojujú hneď dvaja muži – aktuálny priateľ Marc a dávny kamarát Nate!

(August Creek, resp. Back to Love, Romantický film, 90', USA, 2017, Stereo, HD)
Réžia: Maura Anderson
Hrajú: Courtney Ford, Ryan Caltagirone, Elizabeth Blackmore, Johnny Kramer, David Stanbra, Tangie Ambrose, Christine Dunford, Harris Shore, Michael Cavanaugh, Darcy Shean, Ken Colquitt, Stanton Lee, Noelle Urbano


Pre troma rokmi sa život pôvabnej Ericy (Courtney Ford) v jedinej chvíli rozpadol na tisíc drobných čriepkov, keď jej manžel Seth zahynul v boji. Krátko po pohrebe si zdrvená mladá vdova zbalila všetky veci, predala dom, v ktorom plánovali stráviť celý život a vychovávať deti, ktorých sa už nevedeli dočkať, a opustila rodné mestečko a všetkých blízkych a priateľov. No keďže o pár dní sa vydáva jej milovaná sestra April (Elizabeth Blackmore), je najvyšší čas vrátiť sa späť! Ľahké to ale nebude, krátko po návrate do August Creek Ericu poriadne rozhodí stretnutie s dávnym priateľom, bývalým spolužiakom a najlepším kamarátom jej nebohého muža Nateom (Ryan Caltagirone). Zdá sa totiž, že ich niekdajšia vzájomná náklonnosť navzdory nepriaznivým okolnostiam, za ktorých sa zrodila, i času, ktorý odvtedy uplynul, pretrvala a... Dokonca sa opäť rozhorela s novou intenzitou! A to je vzhľadom na fakt, že Erica domov nepricestovala sama, ale so svojím novým priateľom Marcom (David Stanbra), menší problém. Akoby to nestačilo – a chaos bol absolútne dokonalý -, všetko sa nečakane ešte viac skomplikuje, keď sa vystresovaní snúbenci April a Scott (Johnny Kramer) už hádam po stý raz pohádajú kvôli úplne nepodstatnej zbytočnosti a v zápale boja... Odvolajú svadbu! Ericu čaká neľahká úloha pokúsiť sa zdanlivo bezvýchodiskovú situáciu predsa len nejako zachrániť. No popritom si sama musí ujasniť, kam vlastne chce, aby smeroval jej vlastný život – a po koho boku ho chce prežiť...!

Sledujte v sobotu, 31. októbra, o 18.15!

Komentáre ( 0)