Láska na ranči

18. 09 2022 05:10 | trinity
Láska na ranči
Láska na ranči Foto: MarVista Entertainment

Rodiacu sa lásku Autumn a Jakea, ktorí sa do seba neplánovane zamilujú, keď mu ona predá svoj ranč, môže rýchlo zničiť... Pravda.

(Autumn Stables, Romantický film, 86', USA, 2018, Stereo, HD)
Réžia: Andrew Cymek
Hrajú: Cindy Busby, Kevin McGarry, Alys Crocker, Dan Karpenchuk, Kiran Friesen, Sadie Munroe, Jeanette Roxborough, Matthew Willson, Gage Graham-Arbuthnot, Emily Dickinson, Guy Quango


Rozpredávať kúsok po kúsku veci, na ktorých človeku záleží a s ktorým sa mu spája množstvo vzácnych spomienok nie je nikdy jednoduché, no pre bývalú trénerku dostihových koní Autumn (Cindy Busby) má tento nedobrovoľný krok ešte o čosi trpkejšiu príchuť, pretože... Pretože si bolestne uvedomuje, že ani takto zarobené peniaze zrejme nezachránia jej milovaný ranč, ktorý dva roky od smrti manžela sama skrátka nedokáže udržať, nech sa akokoľvek snaží. S ťažkým srdcom ho preto ponúkne na predaj – netušiac, ako ťažko bude niesť nekonečné prehliadky jej domova potenciálnymi kupcami a ich z jej pohľadu často až nestráviteľné návrhy, ako čo zmeniť, prestavať, premaľovať... Skrátka od základov úplne prekopať. Jediný, s kým v podstate okamžite nájde spoločnú reč, je sympaťák Jake (Kevin McGarry), a tak sa spontánne rozhodne ranč predať práve jemu – netušiac, aké s ním má vlastne plány. Nečudo, že keď zistí, že po zmenách, ktoré Jake plánuje, z ranča, ktorý tak miluje, zrejme nezostane kameň na kameni, poriadne ju to rozhodí. A to pritom ešte stále nevie to najdôležitejšie - že Jake vôbec nemá v pláne sa na ranč sám nasťahovať, ako sa mylne domnieva! Lenže... Počas tridsiatich dní, ktoré spolu na tom priam magickom mieste strávia (čo je zákonom stanovená lehota, po ktorej sa z jej domova oficiálne stane ten jeho), sa tí dvaja nielen dobre spoznajú a spriatelia, ale neplánovane i zamilujú! Otázkou však zostáva, či ich rodiaca sa láska má vôbec šancu, keď pravda napokon vyjde najavo. Pretože tak to skrátka v živote chodí – nikdy nič neostane utajené naveky...


Čo možno neviete
* Ak sa vám príťažlivý Kevin McGarry, alias filmový Jake, zdá povedomý, nemýlite sa – vidieť ste ho mohli v romantickom filme Šťastie ako dar ako skromného farmára Wesa, ktorý od smrti manželky vychováva úplne sám malého synčeka, ktorý si veľmi praje, aby ockov krásny spev počul aj iní ľudia, nielen on a ich prázdne štyri steny... No vidieť ste ho mohli aj v romantických filmoch Láska na prvé zaštekanie ako trénera psov Owena, z ktorého sa s trochou šťastia vykľuje príjemný partner nielen pre opusteného chlpáča z útulku menom Kráľ, ale i pre jeho novú majiteľku Juliu!

* Nežnú blondínku Cindy Busby, alias filmovú Autumn, si môžete pamätať z romantických filmov Obchod na vŕšku, Svadba pána Darcyho, Splnené prianie, Svadobná kaplnka, Úžasný pán Darcy či Tak troška sexi.

Sledujte v sobotu, 8. októbra, o 22.40 – alebo v repríze v nedeľu, 9. októbra, o 3.30 a 15.50!