Vianoce s princom

04. 12 2022 07:20 | trinity
Vianoce s princom
Vianoce s princom Foto: Brain Power Studio

Hoci to medzi lekárkou Tashou a jej pacientom, princom Alexandrom, spočiatku škrípe, zrazu zistia, že láska ako v rozprávke... Môže byť skutočná!

(Christmas with a Prince, Romantický film, 87', Kan., 2018, Stereo, HD)
Réžia: Justin G. Dyck
Hrajú: Kaitlyn Leeb, Nick Hounslow, Josh Dean, Melinda Shankar, Lanette Ware, Zarrin Darnell-Martin, Charles Shaughnessy, Liam MacDonald, Ilamaria Ebrahim, Julia Baldwin, Anastasia Marinina, Genevieve Fisher


Tak na túto zimnú dovolenku príťažlivý princ Alexander (Nick Hounslow), najžiadanejší starý mládenec sveta, len tak ľahko nezabudne... Ani nie tak preto, že si počas neuváženej lyžovačky v neoznačenom teréne zlomil nohu, ale skôr preto, že jeho (nedobrovoľnou) ošetrujúcou lekárkou sa stane krásna pediatrička Tasha (Kaitlyn Leeb), sestra jeho najlepšieho kamaráta zo študentských čias Jeffa (Josh Dean). Tá z toho spočiatku síce nie je veľmi nadšená, pretože Alexandra skrátka nemôže vystáť, ale keďže jej oddelenie môže pred hroziacim zánikom zachrániť len nemalá finančná injekcia a on sa potrebuje vyhnúť paparazzom a dostať znova do formy aspoň ako-tak inkognito, napokon škrípajúc zubami súhlasí. Čo je vzhľadom na fakt, že najbližších pár týždňov budú chodby detského oddelenia okupovať zástupy jeho asistentov, osobných strážcov a ktoviekoho vlastne, ehm... Povedzme, že prinajmenšom únavné. A to je navyše len špička pomyselného ľadovca. Tou najväčšou komplikáciou zo všetkých však, bez debaty, je to, že Tashu fešák Alexander aj dnes neodolateľne priťahuje úplne rovnako ako pred rokmi (a že on to vie a ani sa tým netají)! To, akí obaja skutočne sú a že toho majú prekvapivo veľa spoločného, vrátane vecí, na ktorých v živote naozaj záleží, zistia aj vďaka novým Alexovým kamarátom na detskej onkológii - malým pacientom Benovi (Liam MacDonald) a Amber (Ilamaria Ebrahim). Situácia sa však nečakane skomplikuje vinou kráľa Edwarda (Charles Shaughnessy), ktorý „Nie!“ nepovažuje za odpoveď, servilnej primárky (Lanette Ware) a... Ach áno, princeznej Mirandy (Anastasia Marinina) – Alexovej snúbenice!


Čo možno neviete
* Kráľa Edwarda, rázneho otca hlavného hrdinu, si vo filme strihol britský sympaťák Charles Shaughnessy, ktorého si fanúšikovia zamilovali predovšetkým v úlohe šarmantného broadwayského producenta Maxwella Sheffielda v kultovom sitcome Pestúnka Fran!

* Britský krásavec Nick Hounslow, alias filmový princ Alexander, je nielen herec a model, ale aj expert na fitnes a prominentný tréner!

* Ak sa vám krásna tvárička herečky Kaitlyn Leeb zdá povedomá, nemýlite sa – vidieť ste ju mohli v novodobom remaku akčného filmu Total Recall s Colinom Farrellom, Kate Beckinsale a Jessicou Biel v úlohe mimozemskej krásky s troma prsníkmi!

Sledujte v sobotu, 24. decembra, o 16.55!