Uväznená

31. 07 2022 05:50 | trinity
Uväznená
Uväznená Foto: MarVista Entertainment

Michael a Emily, ktorí najali Chloe ako synovu opatrovateľku, si potrpia na bezpečnosť. No skutočným nebezpečenstvom... Sú oni!

(The Captive Nanny, resp. Nanny Lockdown, Triler, 90', USA, 2020, Stereo, HD)
Réžia: Amy S. Weber
Hrajú: Austin Highsmith Garces, Karynn Moore, Michael Aaron Milligan, Ann Sonneville, Judah Abner Paul, Willie Mellina, Sarab Kamoo, Louis Robert Thompson, Jason Skeen, Sam Howard, Letitia D. Murray, Ali Amine


Nie každá žena má to šťastie stať sa mamou, hoci po tom veľmi túži. Pre pôvabnú opatrovateľku Chloe (Karynn Moore) je to niečo, s čím sa nedokáže vyrovnať, ani zmieriť. A tak keď, žiaľ, vybuchne aj jej náhradný plán - adopcia – a po boľavom rozchode s dlhoročným priateľom Robom (Willie Mellina) zostane sama, neváha dlho a s radosťou prijme novú prácu u sympaticky pôsobiacich manželov Emily (Austin Highsmith Garces) a Michaela (Michael Aaron Milligan), o ktorých synčeka Tommyho (Judah Abner Paul) sa má starať v podstate nonstop, a tak sa k nim rovno nasťahuje. To, že v jej novom domove nie je všetko „s kostolným poriadkom“ si uvedomí relatívne rýchlo, pretože posadnutosť jej nových zamestnávateľov bezpečnosťou je skrátka neprehliadnuteľná – tak napríklad na každučkých dverách (bez preháňania) visia zámky. A nie obyčajné, ale s bezpečnostnými kódmi. Podľa panej domu je to nutnosť, pretože ju a jej rodinu údajne už celé roky vytrvalo sleduje a obťažuje jej expriateľ Baz (Jason Skeen), slávny muzikant. Ibaže... Netrvá dlho a ukáže sa, že pravda je iná. Nanešťastie pre Chloe sa však v tom čudnom, dokonale bezpečnom dome medzičasom sama stane väzňom!

Sledujte v nedeľu, 21. augusta, o 22.40 – alebo v repríze v pondelok, 22. augusta, o 2.25!