Budem tvoja dcéra

04. 09 2022 05:10 | trinity
Budem tvoja dcéra
Budem tvoja dcéra Foto: MarVista Entertainment

Navonok milá dospievajúca Cara zúfalo hľadá materinskú lásku - a nezastaví sa pred ničím, len aby ju získala!

(Mommy Be Mine, Triler, 88', USA, 2018, Stereo, HD)
Réžia: Sean Olson
Hrajú: Arianne Zucker, Ava Locklear, Sierra Pond, Shawn Christian, Megan McGown, Cameron Gellman, Heather Ankeny, Taylor Blackwell, Austin J. Brucks, Adrian Hernandez, Adrian Marcus, Joshua Noble


Keď pôvabná tínedžerka Summer (Ava Locklear) po prvý raz privedie domov novú kamarátku Caru (Sierra Pond), nič nenasvedčuje tomu, že by si jej mama Lianne (Arianne Zucker), ktorá nedávno ovdovela, mala robiť starosti. Práve naopak – s dievčinou, ktorej matku pred pár rokmi zavraždili a polícia páchateľa dodnes nevypátrala, súcití, preto je k nej veľmi milá. V podstate sa k nej od prvej chvíle správa ako k svojej druhej dcére. Summerina najlepšia priateľka Tori (Megan McGown) však jej nadšenie nezdieľa. Naopak, o Care, ktorá jej je už od ich zoznámenia nesympatická a z ktorej má nevysvetliteľnú husiu kožu, pochybuje stále viac a viac. Rozhodne sa preto trošku si na ňu posvietiť. Žiaľ, zaplatí za to privysokú cenu. Vlastne, tú úplne najvyššiu... No až keď jedného dňa Summer a jej priateľ zmiznú bez stopy si Lianne začne pozvoľna uvedomovať, ako fatálne sa zrejme zmýlila!


Čo možno neviete
* Pôvabná Ava Locklear, predstaviteľka filmovej Summer, je jediná dcéra herečky Heather Locklear a jej (dnes už bývalého) druhého manžela, hudobníka Richieho Samboru z kapely Bon Jovi.

* Ak sa vám sympaťák Shawn Christian, alias filmový Steve, zdá povedomý, nemýlite sa – pamätať si ho môžete napríklad z rodinného seriálu Summerland ako Johnnyho, expriateľa bohémskej módnej návrhárky Avy (Lori Loughlin) a jedného z jej troch spolubývajúcich.

Sledujte v sobotu, 24. septembra, o 22.30 – alebo v repríze v nedeľu, 25. septembra, o 3.55!