Beštiálna svokra

18. 04 2021 05:40 | trinity
Beštiálna svokra
Beštiálna svokra Foto: MarVista Entertainment

Allisonin manžel Jim je mamičkin miláčik - a keď sa ju rozhodnú opustiť... Z milujúcej svokry Claire sa stane ukrutná beštia!

(Murder In-Law, Triler, 88', USA, 2018, Stereo, HD)
Réžia: Nigel Thomas
Hrajú: Kristen Dalton, Mark Collier, Barbara Williams, Tony Denison, AlexAnn Hopkins, Angie DeGrazia, John Sanderford, Marlon Aquino, Courtney Compton


Aj keď niektorí tvrdia, opak, historky o svokrách, ktoré akoby zo svojich útrob vyvrhlo samo peklo – svokrách, ktoré nekriticky, ba až slepo milujú svojich synov a na svojich nevestách, ktoré v ich očiach nesiahajú ich miláčikom ani len po členky, ani po rokoch nenechajú ani len nitku suchú – sa nezačali tradovať len tak, pre nič za nič. Nik to nevie lepšie ako Allison (Kristen Dalton), ktorej vzťah so svokrou Claire (Barbara Williams) možno s aj s oboma očami prižmúrenými nazvať maximálne, ehm, komplikovaným... Nech robí, čo robí, nikdy to nie je dosť dobré. A je pritom úplne jedno či ide o chuť nedeľného obeda, lesk porcelánu, ktorý dostala od Claire svojho času ešte ako svadobný dar alebo o hocičo iné. Claire ju totiž od prvej chvíle, ako jej ju prišiel jej milovaný syn Jim (Mark Collier) predstaviť ako svoju nastávajúcu, z tej duše neznáša! Jim je naďalej je absolútny miláčik a v tesnom závese ho nasleduje vnučka Sydney (AlexAnn Hopkins), no Allison stále vníma ako akéhosi triedneho nepriateľa, rušivý element, večnú hrozbu a otravnú prekážku v z jej stany rozhodne až nezdravom vzťahu s Jimom a Sydney. A tak keď sa dozvie, že nenávidenú nevestu povýšili na viceprezidentku, kvôli čomu sa mladí chystajú už onedlho presťahovať do New Yorku, Claire, ľudovo povedané, úplne prepne! Najprv sa zbaví manžela (John Sanderford), aby sa k nim - pod zámienkou, že ju opustil pre mladšiu milenku - mohla bez problémov okamžite nasťahovať, a vzápätí s nimi rozohrá mimoriadne krutú odpornú hru plnú lží, manipulácií a citového vydierania, len aby neprišla o syna a vnučku, ktorí sú pre ňu všetkým. Skrátka a dobre, aby dostala, čo chce, je rozhodnutá ísť aj cez mŕtvoly – a to doslova!

Sledujte v sobotu, 8. mája, o 20.30!

 

Komentáre (0)