Srdce za srdce

18. 04 2021 05:00 | trinity
Srdce za srdce
Srdce za srdce Foto: MarVista Entertainment

Vere zachránilo život srdce tragicky zosnulej dcéry Juley a Dennisa. Za svoje dobré skutky sa však stanú... Terčom pomsty!

(Black Hearted Killer, resp. Fatal Flatline, Triler, 88', USA, 2020, Stereo, HD)
Réžia: Roxy Shih
Hrajú: Julie McNiven, Jon Abrahams, Kelley Jakle, Clark Freeman, Brock Kelly, Lynn Chen, Megan Davis, Emily Goss, Carrie Bernans, Carrie Gibson, Autumn Federici, Blythe Howard, Riley Triggs, Christopher Wolfe


Juley (Julie McNiven), ktorá sa ešte stále celkom nespamätala z najbolestnejšej straty, akú môže matka prežiť, má už i tak plnú hlavu starostí, keď ju úplne rozhodí nečakaná správa - tak veľmi, že si dokonca musí na zvyšok dňa vziať voľno a jej láskavý manžel Dennis (Jon Abrahams) ju nájde doma rozochvenú a vystrašenú, doslova ako uzlíček nervov... Dôvodom jej i Dennisovho boľavého citového rozpoloženia je, že istá mladá žena menom Vera (Kelley Jakle) prejavila záujem stretnúť sa s nimi – mladá žena, v ktorej hrudi dnes bije srdce ich najväčšieho pokladu, ich milovanej dcérky Madison! Prvé stretnutie nedopadne práve najlepšie, no Juley, ktorú preto tak trochu škrie svedomie, sa rozhodne skúsiť to opäť a Vere, v ktorej akosi podvedome stále hľadá nebohú Madison, pomôcť, ako len vie. Dennis ale jej nadšenie nezdieľa. Práve naopak, jemu na Vere od prvej chvíle čosi nehrá, zdá sa mu skrátka akási neúprimná a podozrivá – rovnako ako väčšina jej historiek. Netrvá, žiaľ, dlho a ukáže sa, že sa jeho vnútorný kompas nemýlil, Vera sa totiž už pár dní od ich zoznámenia začne správať, ehm, povedzme, že krajne nepatrične. Akoby bola súčasťou ich rodiny, akoby mala akýsi automatický a nespochybniteľný nárok na všetko, na čo si len zmyslí – ich náklonnosť, kontakty, financie, skrátka všetko. A keď sa odvážia ju náležite usmerniť a odoprieť jej, čo chce... Začne sa im tá evidentne vyšinutá osoba nemilosrdne mstiť a zmení ich životy na peklo!

Sledujte v piatok, 7. mája, o 20.30 – alebo v repríze v pondelok, 10. mája, o 1.10!

 

Komentáre (0)