Všade dobre, doma peklo

09. 01 2022 06:20 | trinity
Všade dobre, doma peklo
Všade dobre, doma peklo Foto: Columbia Pictures

Kto vymyslel ono notoricky známe „Všade dobre, doma najlepšie“ bol buď totálny ignorant, alebo... Skrátka len nepoznal Monu a Dona!

(Home Sweet Hell, Komédia, 94', USA, 2015, Stereo, HD)
Réžia: Anthony Burns
Hrajú: Katherine Heigl, Patrick Wilson, Madison Wolfe, Aiden Flowers, Jim Belushi, Jordana Brewster, Heath Freeman, A.J. Buckley, Kevin McKidd, Artie Baxter, Johnny Hawkes, Bryce Johnson, Yohance Myles


Pri pohľade na atraktívnu Monu (Katherine Heigl), ktorá pôsobí ako ideálna manželka, ideálna matka, ideálna gazdinka, skrátka ideálna žena každým cólom, by len málokto tipoval, že táto chodiaca dokonalosť je v skutočnosti... Stelesnená nočná mora, ktorá práve pre onú až chorobnú túžbu po dokonalosti vo všetkom, čoho sa čo i len dotkne, s širokým úsmevom nebezpečného šialenca doslova tyranizuje svojich najbližších – aby všetko bolo presne tak, ako si to ona predstavuje, ako to ona chce! A najhoršie na tom je, že ona nemusí mať zakaždým len ono temer až biblické posledné slovo... Ona totiž musí mať i to prvé – a aj všetky nasledujúce! Pravidlá, príkazy, zákazy, psychické i citové vydieranie, nekonečné rozpisy toho, čo sa má, musí, môže i nemôže – a tiež kedy a ako často – urobiť. Vrátane občasného sexu s nečakane submisívnym manželom Donom (Patrick Wilson), majiteľom relatívne známeho a úspešného rodinného podniku s nábytkom! Ktovie, možno by to za dverami ich, ako inak, tiež úplne tip-top domu tak ako doteraz bežalo až do dňa, keď by tá odporná manipulátorka svoju rodinu nadobro priviedla do šialenstva – alebo do dňa, kedy by ju tí zúfalci uškrtili v spánku a zakopali na záhrade -, no kartami naozaj nečakane zamieša niečo, na čo by ani hrôzovládkyňa Mona, ani rohožka Don nepomysleli ani v tých najdivokejších snoch... Jeho horúca aférka s novou, čertovsky príťažlivou zamestnankyňou Dusty (Jordana Brewster), ktorá navyše extrémne rýchlo otehotnie! Teda, to aspoň tvrdí. A to je pritom, verte tomu alebo nie, len začiatok... Totálneho šialenstva!

Sledujte v nedeľu, 30. januára, o 23.15 – alebo v repríze v pondelok, 31. januára, o 3.15!