Odvrhnutá dcéra

02. 01 2022 05:00 | trinity
Odvrhnutá dcéra
Odvrhnutá dcéra Foto: MarVista Entertainment

Ak by Laura, Michael a Skylar tušili, aké nebezpečenstvo hrozí (nielen) im... Od hrôzy by sa nevedeli ani len nadýchnuť!

(A Daughter's Deception, Triler, 86', USA, 2019, Stereo, HD)
Réžia: Devon Downs, Kenny Gage
Hrajú: Jade Harlow, Kennedy Tucker, Brianna Gage, Rusty Joiner, Skyler Wright, Brian McGovern, René Ashton, Max Gray Wilbur, Jordan James Smith, Marland Burke, Kate Connor, Victoria Cruz, Katelyn Dunkin, Dan Gauthier


Minulosť má jednu nepríjemnú vlastnosť... Keď dá o sebe vedieť, zvyčajne sa celý život nejakého nič netušiaceho smoliara zrazu obráti dokonale hore nohami! Dnes, aj keď o tom ešte nevie, sa presne to stane atraktívnej Laure (Jade Harlow), ktorá práve raňajkuje so svojím manželom Michaelom (Rusty Joiner) a dcérou Skylar (Brianna Gage), keď na jej dvere zaklope, a to doslova, minulosť - v podobe mladej ženy (Kennedy Tucker), ktorá sa jej predstaví ako Bree, jej nemanželská staršia dcéra, ktorej sa Laura vzdala krátko po jej narodení pred dvadsiatimi rokmi! Nedobrovoľne, v tom čase bola totiž sama v podstate ešte dieťa, mala sotva sedemnásť... A o všetkom podstatnom - teda aj o tom, že tehotenstvo nepreruší a dieťa donosí, aj o anonymnej adopcii - rozhodovali jej rodičia. Mimochodom, tí - možno náhodou, no možno nie - krátko nato zomrú na otravu oxidom uhoľnatým. A to je len prvá, ale zďaleka nie posledná zo znepokojivých udalostí, s ktorými zrazu akoby sa roztrhlo vrece. No kým Laura akoby to nevidela (alebo skôr nechcela vidieť), najprv Michael a neskôr i Skylar si každým dňom viac a viac uvedomujú, že s najnovším členom ich rodiny zjavne čosi nie je v poriadku. A ak by tušili, čo je skutočne vo veci a aké nebezpečenstvo hrozí (nielen) im... Od hrôzy by sa nevedeli ani len nadýchnuť!

Sledujte v piatok, 21. januára, o 20.30 – alebo v repríze v pondelok, 24. januára, o 1.20!