Tri dievčatá a jedna svadba

04. 10 2020 05:00 | trinity
Tri dievčatá a jedna svadba
Tri dievčatá a jedna svadba Foto: MarVista Entertainment

Slimačím tempom napredujúce svadobné prípravy speváčky Charlie skomplikuje stretnutie s mužom, ktorý jej pred rokmi zlomil srdce.

(Road Less Traveled, Romantický film, 88', USA, 2017, Stereo, HD)
Réžia: Blair Hayes
Hrajú: Lauren Alaina, Donny Boaz, Charlene Tilton, Jason Burkey, Dean J. West, Ashton McClearin, Maxfield Camp, Carine Rice, Curt Willis, Stacia Crawford, Curt Willis, Jayne Morgan, Michael James Thomas, Kevin Rhea


Každá žena to pozná – môžete si vyskúšať hoc aj stovku šiat, no keď nemáte ten správny pocit - „tieto a žiadne iné“ -, má i ten najlepší obchodník po chlebe. A o svadobných šatách to platí dvojnásobne! Takže asi neprekvapí, že hoci úspešná country speváčka Charlotte (Lauren Alaina) vyskúšala všetky krásne modely v jednom z najluxusnejších svadobných salónov v Meste anjelov, tie, v ktorých by sa rada vydala za svojho priateľa i agenta Spencera (Jason Burkey), medzi nimi nenašla. V porovnaní so svadobnými šatami jej nebohej mamy Mary skrátka žiadne neobstoja! Lenže keďže jej svojrázna stará mama Rose (Jayne Morgan) jej ich nemieni poslať ani omylom, Charlotte sa rozhodne spraviť si so svojimi najlepšími kamarátkami Kathleen (Ashton McClearin) a Lailou (Carine Rice) malý improvizovaný výlet do rodného Tennessee a presvedčiť Rose osobne. Lenže, ako to už v živote býva, všetko dopadne úplne inak, ako dievčatá plánovali, keď si balili kufre. Oficiálnych dôvodov je síce viacero, no tým neoficiálnym klasická komplikácia zdravých mladých žien... Správne, chlapi! Čerstvo rozídenej Kathleen totiž prekvapivo zamotá hlavu Charlottin mladší brat Hank (Maxfield Camp) a Charlie zase jej už i tak slimačím tempom napredujúce svadobné prípravy poriadne skomplikuje stretnutie s fešným šerifom Rayom (Donny Boaz), ktorý jej pred rokmi zlomil srdce. Pretože len slepý by nevidel, že im to aj po rokoch stále čertovsky dobre ladí! Takže je zrejme len otázkou času, kedy si Charlie položí otázku, či neurobila osudovú chybu, keď opustila Tennessee a... Či sa chystá vydať za toho správneho muža!


Čo možno neviete
* Úloha Charlotte bola prvou väčšou hereckou príležitosťou pre speváčku Lauren Alaina, ktorej kariéru odštartovala účasť v desiatom ročníku populárnej televíznej súťaže American Idol. Mala vtedy len sedemnásť – a skončila druhá, za talentovaným country spevákom Scottym McCreerym.

* Kalifornčanku Charlene Tilton, ktorá vo filme stvárňuje milo strelenú tetu Babsy, mladšiu sestru Charlottinej starej mamy Rose, preslávila úloha rozmaznanej bohatej dedičky Lucy Ewingovej v kultovom seriáli Dallas, ktorú si zopakovala i v jeho voľnom pokračovaní o viac ako tri desaťročia neskôr!

Sledujte v piatok, 23. októbra, o 20.30 – alebo v repríze v sobotu, 24. októbra, o 16.20 a v pondelok, 26. októbra, o 0.55!

 

Komentáre ( 0)