Dokonalá nevesta

27. 10 2019 06:00 | trinity
Dokonalá nevesta
Dokonalá nevesta Foto: MarVista Entertainment

Krátko pred svadbou s nádejným lekárom Jordanom spozná Andy šarmantného Caseyho. Len jeden môže byť ten pravý, lenže... Ktorý?!

(Bridal Boot Camp, Romantická komédia, 93', USA, 2017, Stereo, HD)
Réžia: Jake Helgren
Hrajú: Spencer Locke, Jake Sandvig, Aeriél Miranda, Cameron Richardson, Paula Trickey, Elizabeth Bond, Chasty Ballesteros, Marco Dapper, Dawn McCoy, Clayton Bailey, David Campbell, Starla Christian


Atraktívna blondínka Andy (Spencer Locke) je romantička každým cólom. Takže asi len málokoho prekvapí, že jej predstava o budúcnosti sa v sústredených kruhoch točí okolo dokonalej svadby a šťastného manželstva s jej dlhoročným priateľom, nádejným lekárom Jordanom (Marco Dapper). Napokon, prečo nie? V svadobnom salóne svojej mamy Bonnie (Paula Trickey), pre ktorý občas navrhuje i šije prekrásne svadobné šaty, je predsa dennodenne svedkom toho, že šťastné konce existujú nielen v rozprávkach. Lenže... Keď sa nechá svojou najlepšou kamarátkou Felice (Aeriél Miranda), ktorá sa má vydávať o mesiac skôr než ona, nahovoriť na absolvovanie špeciálneho intenzívneho kurzu pre nevesty u ráznej a neoblomnej inštruktorky Whitney (Cameron Richardson), všetky jej doterajšie romantické predstavy dostanú vážne trhliny. Vlastne, viac než to. Pomaly totiž začína pochybovať o tom, či je svadba s Jordanom naozaj dobrý nápad. Podstatnú úlohu v tom nepochybne zohráva i šarmantný majiteľ kvetinárstva Casey (Jake Sandvig), ktorého zrazu zas a znova stretáva temer všade, akoby jej tým osud chcel niečo naznačiť. Len jeden môže byť ten pravý, lenže... Ktorý?!

Sledujte v piatok, 15. novembra, o 20.30 – alebo v repríze v pondelok, 18. novembra, o 0.15!

 

Komentáre ( 0)