Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku

01. 12 2019 07:00 | trinity
Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku
Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku Foto: ZDF

Alicia síce pôvodne chcela stráviť Vianoce so svojím priateľom, no malý Linus a jeho poručník Will jej plány zmenia!

(Katie Fforde: Das Weihnachtswunder von New York, Romantický film, 89', Nem., 2015, Stereo, HD)
Réžia: Felix Herzogenrath
Hrajú: Ursula Karven, Marek Erhardt, Nick Julius Schuck, Elena Uhlig, Christian Erdmann, David C. Bunners, Aaron Karl, Rolf Becker, Dietrich Hollinderbäumer


Čaru blížiacich sa Vianoc už podľahol temer celý New York – celé mesto žiari a ligoce sa a v rádiu v podstate nonstop znie nový vianočný hit A Perfect Christmas... No nájdu sa i ľudia, ktorí sa zo všetkých síl snažia tohtoročnému vianočnému chaosu zo všetkých síl vyhnúť, ako napríklad atraktívna právnička Alicia Charlesová (Ursula Karven) a jej priateľ John Stirling (Christian Erdmann), ktorí práve taxíkom uháňajú na hlavnú vlakovú stanicu, odkiaľ sa chystajú vyraziť na romantickú lyžovačku. Lenže vďaka Willovi Hillingerovi (Marek Erhardt) z toho, žiaľ, nič nebude – Willa, poručníka malého bohatého dediča Linusa Shawna (Nick Julius Schuck), ktorého majetok Alicia už nejaký ten piatok spravuje, totiž zatkla polícia! Vraj sa vlámal do domu popovej hviezdičky Peggy Bloomovej (Elena Uhlig) – speváčky, ktorej vianočný hit si teraz pospevuje asi každý v New Yorku a ktorú ako na potvoru zastupuje Aliciin bývalý kolega a zároveň bývalý snúbenec Richard Parker (David C. Bunners). A akoby to nestačilo, z Linusovho konta zrazu chýba 100 000 dolárov! Alicia preto s ťažkým srdcom nechá Johna odcestovať samého – netušiac, že ju plánuje presne na Štedrý deň požiadať o ruku! Keďže Willovi hrozí nielen pár rôčkov za mrežami, ale i odňatie poručníctva nad Linusom, musí Alicia urýchlene zistiť, čo ho vlastne s Peggy spája... Pravda ju poriadne zaskočí – rovnako ako poznanie, bez koho si svoju budúcnosť nevie a nechce predstaviť!

Sledujte v sobotu, 21. decembra, o 13.50 a 23.50 – alebo v repríze v nedeľu, 22. decembra, o 3.05 a v pondelok, 23. decembra, o 1.30!

Komentáre ( 0)