Inga Lindströmová: Splnený sen

11. 07 2021 05:50 | trinity
Inga Lindströmová: Splnený sen
Inga Lindströmová: Splnený sen Foto: ZDF

Elin vždy uprednostňovala sny a priania ostatných pred vlastnými – a škaredo na to doplatila. Je najvyšší čas to zmeniť!

(Inga Lindström: Der Traum vom Siljansee, Romantický film, 89', Nem., 2014, Stereo, HD)
Réžia: Udo Witte
Hrajú: Anja Nejarri, Marcus Grüsser, Marie Rönnebeck, Nicki von Tempelhoff, Reiner Schöne, Volkert Kraeft, Eva Ermenz, Konstantin Graudus, Hary Prinz


Pre lásku toho Elin Holmbergová (Anja Nejarri) obetovala naozaj veľa... Pôvodne sa chcela stať zverolekárkou, no štúdium napokon zavesila na klinec, aby bola oporou svojmu manželovi Filipovi (Nicki von Tempelhoff), úspešnému a vyhľadávanému ortopédovi, a pomohla mu v ordinácii. Keď však nečakane zomrie jej teta Pia (Eva Ermenz), úspešná chovateľka a trénerka koní, Elin a jej sestra Rebekka Hansonová (Marie Rönnebeck) zdedia rovným dielom jej žrebčín, v Elin sa dávne sny prebudia s novou intenzitou. Na konskej farme, kde ako dieťa prežila nezabudnuteľné chvíle počas letných prázdnin, sa okamžite cíti byť doma. Nanešťastie je však na rozdiel od nej Rebekka rozhodnutá dedičstva sa čo najskôr zbaviť a za peniaze zaň sa stať partnerkou vo firme, pre ktorú pracuje. A aj Elinin manžel Filip napevno ráta s peniazmi z Elininho dedičstva, s pomocou ktorých chce zveľadiť svoju ordináciu! Elin je na pochybách, či má (opäť raz) uprednostniť priania a sny svojej rodiny pred vlastnými... Ešteže sa môže v prípade, že potrebuje dobrú radu a podporu, s dôverou obrátiť nielen na láskavého odborníka na chov koní Gustava (Reiner Schöne), ale i na sympatického vinára Magnusa Olofsona (Marcus Grüsser), ktorému Pia prenajala kúsok svojej pôdy, aby si na ňom mohol vybudovať malý vinohrad. Ak by sa žrebčín predal, aj Magnusova budúcnosť je vážne ohrozená... Už i tak dosť komplikovaná situácia sa ešte viac zamotá, keď sa Elin dozvie, že jej manžel a sestra pred rokmi prežili malú aférku, ktorá nezostala bez následkov a jej svet sa tak náhle ocitne v troskách...!

Sledujte v nedeľu, 1. augusta, o 0.45!

Komentáre (0)