Inga Lindströmová: Zamilované ženy

10. 05 2020 05:00 | trinity
Inga Lindströmová: Zamilované ženy
Inga Lindströmová: Zamilované ženy Foto: ZDF

Kým všetci si plánujú budúcnosť vo dvojici... Tuva má len prácu. No ktovie, možno je jej nádejou na šťastie sympaťák Erik!

(Inga Lindström: Vier Frauen und die Liebe, Romantický film, 89', Nem., 2012, Stereo, HD)
Réžia: Martin Gies
Hrajú: Sophie Schütt, Hardy Krüger jr., Mimi Fiedler, Claudelle Deckert, Krista Posch, Jürg Löw, Alina Freund, Stefan Murr, Roman Held, Wiebke Bachmann, Tobias Hoesl, Paul T. Grasshoff


Architektka Tuva Lundinová (Sophie Schütt) a jej mladšia sestra Sofia (Mimi Fiedler) sa rozhodnú spolu s ich kamarátkou Malin (Claudelle Deckert) opäť raz ukázať na istý čas chrbát Štokholmu a vycestovať na vidiek, kde žije ich teta Inga (Krista Posch), ktorá im je od predčasnej smrti ich rodičov v podstate mamou i otcom. Ibaže tentoraz si Tuva, žiaľ, pobyt v rodnom Svaneholme zrejme nebudeme môcť patrične vychutnať, pretože pracuje v renomovanej projektantskej kancelárii a práve finišuje s veľmi dôležitým projektom, kvôli ktorému na ňu jej náročný šéf vyvíja neznesiteľný nátlak... Ale pekne po poriadku... Cestou domov sa dievčence zľutujú nad sympaťákom Erikom (Hardy Krüger jr.), ktorému sa pokazilo a ujmú sa ho. Krátko nato, už v Svaneholme, Tuva náhodou zistí, že pred nimi Inga z nejakého dôvodu tají svoj vzťah s miestnym pastorom Henningom (Jürg Löw) a uvedomí si, že kým všetci jej blízki a priatelia si plánujú budúcnosť vo dvojici... Ona má len prácu. A tak sa začne príťažlivému Erikovi, ktorému sa zjavne páči, pomaličky otvárať. Zrazu sa však v Svaneholme nečakane zjaví... Jeho dcérka Lilli (Alina Freund)!

Sledujte v piatok, 29. mája, o 18.40 – alebo v repríze v nedeľu, 31. mája, o 16.10 a v pondelok, 1. júna, o 10.30!

Komentáre ( 0)