Nečakaný zvrat v Svadbe: Najprv ju nechcel, teraz mu učarovala!

20. 05 2022 11:30 | kf
Filip prejavil o Katku záujem
Filip prejavil o Katku záujem Foto: IG/ katy.pely, Súkr. archív Filipa zo Svadby

Katka bola zaskočená, keď ju zrazu Filip kontaktoval.

Experti zo Svadby na prvý pohľad chceli spojiť okrem päť párov aj ďalší. Dvadsaťdeväťročnú Katku a dvadsaťosemročného Filipa. Ten si však neprišiel vyzdvihnúť obálku s oznámením svadby. Neskôr sa odborníkom ozval, aby vyšiel s pravdou von. Filip si medzičasom našiel frajerku a kvôli nej sa už na sociálnom experimente nechcel zúčastniť. Keď to oznámili nič netušiacej Katke, neubránila sa slzám.

Nečakaný zvrat po šou

Filip nám prezradil, že je už slobodný a o Katku prejavil záujem.

„S frajerkou, ktorú som si našiel počas šou, už nie sme spolu, lebo sme bývali vzdialene od seba. Myslel som si, že časom sa to vyrieši, ale nakoniec sme nenašli spoločnú myšlienku. A áno, myslel som si, že to bude niečo dlhodobé. Ukončila to ona,“ povedal pre markiza.sk Filip.

S Katkou sa spojil a plánuje sa s ňou stretnúť. „Či som oľutoval moje rozhodnutie v šou, to je ťažké povedať. Určite je Katka veľmi pekná a sympatická žena, ale stále ju osobne nepoznám. Preto sa mi ťažko hodnotí, či som urobil správne rozhodnutie,“ dodal.

O Katku majú okrem Filipa záujem aj iní muži

„Filip je sympatický mladý muž, ale ‚nezabuchla‘ som sa do neho na prvý pohľad. Preferujem osobné stretnutie a vyžarovanie ľudí najviac vnímam naživo. Odkaz, ktorý zanechal, ma potešil. Zaujímavosťou však je, že ma Filip kontaktoval a chce sa so mnou stretnúť. Kontaktujú ma aj iní muži, ale zatiaľ sa neobjavil ten pravý,“ povedala nám Katka.