Dajte otázky, Dajto odpovie! (január 2022)

31. 01 2022 14:15 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Peter: Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či by ste nemohli obmeniť seriálovú ponuku na stanici Dajto. Stále dookola to isté sa nedá už pozerať. Je veľa iných seriálov, ktoré by ste mohli vysielať.
- Určite sa môžete tešiť aj na nové seriály ako Whiskey Cavalier, alebo ďalšie premiérové série obľúbených seriálov ako NCIS: Los Angeles, S.W.A.T., alebo Manifest.

Michaela: Dobrý deň, prosím, dočkáme sa aj iných sitkomov konečne? Či do smrti budú chodiť Priatelia a spol.? Nie sú peniaze? Prečo nedáte Tie roky sedemdesiate, Frasiera a pod. A napríklad seriály ako Ally McBealová, či Dawsonov svet? Ďakujem za odpoveď.
- Naše aktuálne vysielané, rokmi overené kultové sitkomy Teória veľkého tresku, Priatelia, či Dva a pol chlapa sa stále tešia vysokej sledovanosti a skvelej diváckej odozve. Môžeme Vás však potešiť informáciou, že tento rok sa dočkáte aj ďalších výborných komediálnych seriálov ako Mladý Sheldon, vrátane jeho premiérových častí, ale vrátia sa napríklad aj obľúbené 2 baby na mizine. Do programovej ponuky stanice Dajto okrem toho pribudnú aj ďalšie zaujímavé tituly, tak sa nechajte prekvapiť! :-)

Ondriss: Krásny deň, chcem sa informovať, rád by som videl seriál Jake a Tlsťoch, alebo aj iné podobné seriály, chýbajú veľmi na Dajto. Ďakujem.
- Aktuálne vysielame na Dajto kriminálne seriály Kobra 11 a Smrtonosná zbraň. Tešiť sa však môžete na veľa ďalších skvelých seriálov v rámci krimi žánru.

Timotej: Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy odvysiela skupina Markíza filmy: Brewsterove milióny, Pán prsteňov, Hmla, Vice Versa, Jumanji, Trója, Pompeje, 2012? Ďakujem za odpoveď. PS: Vlastníte licenčné práva na všetky vyššie uvedené filmy?
- Áno, všetky Vami menované filmy uvedieme v dohľadnom čase na obrazovkách televízie Dajto, takže sa rozhodne máte na čo tešiť.

Michal: Zdravím, chcel by som sa spýtať, kedy bude na Dajto pokračovať 5. séria seriálu S.W.A.T., keďže som jeho obrovský fanúšik. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
- Premiérovej 5. série skvelého seriálu S.W.A.T. sa dočkáte už tento rok. Rovnako tak aj ďalšej premiérovej série seriálu NCIS: Los Angeles. :-)

László: Dobrý deň, chcel by som sa vás opýtať, či neuvažujete nad odvysielaním filmov ako Bradov život s Benom Stillerom, Plážový povaľač, kde hrá Matthew McConaughey, Stratené mesto Z s Charliem Hunnamom, alebo nejakého nórskeho či ruského premiérového filmu?
- Žiaľ, ani jeden z Vami spomínaných titulov aktuálne vysielať neplánujeme, ale pripravujeme množstvo iných premiérových filmov, z ktorých si určite vyberiete! :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!