Tehotná Karin z Farmy prekvapila fanúšikov: Pohlavie bábätka prezradila netradične

14. 09 2021 09:30 , článok bol aktualizovaný 14. 09 2021 09:30 | markiza.sk
Karin Dvořáková
Karin Dvořáková Foto: Instagram/karinnett

Gratulujeme!

Karin Dvořáková je tehotná! Bývalá účastníčka Farmy X prekvapila a zároveň potešila svojich fanúšikov na sociálnej sieti, keď oznámila, že čaká bábätko.

„Budem MAMA,“ napísala exfarmárka v popise fotky, na ktorej drží veľký čierny balón s napísom „Boy or Girl?“. „Možno ma pochopíte, pravdupovediac, nechcela som to dávať na internet veľmi skoro, aby som bola v pokoji a hlavne s pozitívnymi myšlienkami,“ vysvetlila. Podľa heštegu, ktorý pridala, je v šiestom mesiaci tehotenstva.

zdroj: Instagram/karinnett

Karin o niekoľko dní neskôr, ako zverejnila, že sa stane maminou, prezradila aj pohlavie bábätka. Spolu s partnerom Marekom praskli balón, z ktorého vyleteli ružové konfety. Karin bude mať teda malú princeznú. Myslela si však úplný opak. „Celých šesť mesiacov som si myslela, že budem mať chlapčeka. Pretože sa hovorí, keď má žena špicaté brucho a vyzerá lepšie, bude to chlapec. No vidíte, nie, čakáme s láskou dievčatko. Veľmi sa teším na spoločné outfity, ktoré budú trhať trendy Instagramu,“ napísala šťastná budúca mama.

zdroj: Instagram/karinnett

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Farmy o 21.50 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.