Živelná speváčka zo SuperStar je späť: Letný hit o jej veľkej láske

21. 07 2021 09:00 | nb
Lucka s novým priateľom
Lucka s novým priateľom Foto: Instagram/lesley_bikarova
Lucie Bikárová
Lucka Bikárová, Jan Fanta
Lucka Bikárová, Jan Fanta

Krásne životné obdobie opisuje v novej pesničke.

Lucka Bikárová je jednou z talentovaných speváčok, ktoré si získali porotu aj divákov počas posledného ročníka SuperStar. Len 15-ročná talentovaná speváčka má hudbu v krvi, pochádza z hudobníckej rodiny a pred rokmi sa v súťaži objavila aj jej sestra Mária.

Konzervatoristka Lucie, ktorá posadila na zadok porotu a získala si fanúšikov nielen talentom, ale aj obrovským temperamentom, opustila šou tesne pred bránami finále, aby následne odštartovala svoju sólovú kariéru.

Na prvý singel si však Luckini fanúšikovia museli počkať. Pol roka po tom, ako priznala svoj prvý vážny vzťah, vydala singel s názvom Láska. V ňom sa spojila s českým hudobníkom menom Refew a vytvorili pesničku, ktorá opisuje Luckin vzťah s priateľom Romanom a jej krásne životné obdobie.

TIP: Zaľúbenci zo SuperStar. Čo je s Martinou a Giovannim dnes?

Vypočujte si tento nový svieži hit plný energie, ktorý si budete ešte dlho pospevovať. Speváci sú z výsledku nadšení a ich nadšenie je cítiť. „Občas píšem ľuďom texty, ale to, čo sme vymysleli s Luckou, je diamant. Za tri hodiny výber hudby, melódie, text aj nahratie celej pesničky. Tento malý diabol je jeden z najväčších talentov, čo tu máme,“ napísal raper o Lucke.

Lucka a raper Refew:

Zdroj: Instagram/lesley_bikarova

Lucka na nakrúcaní s priateľom Romanom:

Zdroj: Instagram/lesley_bikarova

TIP: Špekuláciám je koniec. Tvorí Monika Bagárová stále pár so svojím priateľom?