Exkluzívne: Milan a Tereza nám prezradili presný termín reálnej svadby!

14. 07 2021 09:00 | kf
Milan a Tereza sú zamilovaní až po uši
Milan a Tereza sú zamilovaní až po uši Foto: Instagram/milan_benda
Milan a Tereza na svadbe
Tereza a Milan
Novomanželia Tereza a Milan

Reálna svadba sa bude konať na nádhernom mieste.

Keď sa láska podarí! Milan a Tereza sú šťastím bez seba a plány na svadbu sú v plnom prúde. Dvojica sa dala do kopy vďaka šou Svadba na prvý pohľad a sociálny experiment si nevedia vynachváliť. Nielenže sa k sebe nasťahovali a spolu bývajú v Prahe, ale plánujú aj reálnu svadbu na Slovensku.

TIP na článok: Milan a Tereza si užívajú dovolenku pri mori: To sú ale telá!

Tereza pochádza zo Slovenska, takže bolo viac ako isté, že obrad a hostina sa budú konať u nás. Miesto si vyberali veľmi dôkladne a obidvaja túžili po letnej svadbe. Dvojica nám prezradila presný termín svadby a aj to, ako vyzerajú prípravy.

Termín reálnej svadby sa už blíži

Milan a Tereza prezradili exkluzívne pre markiza.sk, kedy bude ich vysnívaná svadba. Konať sa bude 14. augusta a zaľúbenci sa už dňa D nevedia dočkať. Tereza priznáva, že v sociálnom experimente to bolo o to jednoduchšie, že svadbu naplánovali za nich.

„Prípravy na svadbu sú už v plnom prúde. Je to náročnejšie, ako som čakala. Prísť na svadbu a mať všetko zariadené bolo omnoho jednoduchšie, aj keď som nevedela, koho si vlastne beriem. Samozrejme, veľmi sa teším a snažím sa nestresovať, no ja ako žena cítim zodpovednosť za to, aby sa všetko stihlo zariadiť na čas. Keďže svadba bude na Slovensku, pomáha mi aj mamka. Najdôležitejšie však pre nás je, aby sa všetci cítili prijemne a užili si to,“ povedala nám šťastná nevesta.

Aj Milan je plný očakávania a svojej láske pomáha vo všetkom. „Prípravy na svadbu prebiehajú už od samotného oznámenia. Doteraz to bolo skôr nárazové, ale ako sa blíži termín svadby, je toho čoraz viac. Riešia sa konkrétne veci ako kvety, program, outfity, ubytovanie a podobne. Prednedávnom sme boli kvôli svadbe na Slovensku a tak to na mňa úplne doľahlo, že už sa to deje naozaj,“ hovorí s úsmevom Milan.

Snúbenci nám poslali aj oznámenie, ktoré je naozaj krásne, však posúďte sami.