Veľkej láske odzvonilo: Štěpánka a Pavel už netvoria pár!

22. 06 2021 11:00 | kf
Štěpánka a Pavel
Štěpánka a Pavel Foto: TV Markíza
Štěpánka a Pavel
Štěpánka a Pavel v českej šou Svadba na prvý pohľad
Štěpánka a Pavel na svadbe

Štěpánka nám prezradila, čo sa medzi nimi udialo po šou.

Štěpánke a Pavlovi držali diváci šou Svadba na prvý pohľad palce od začiatku. Už pri oltári bolo vidno sympatie medzi nimi a na svadobnej ceste sa ešte viac zblížili. Neskôr nasledovalo spoločné bývanie, ktoré miestami pripomínalo aj taliansku domácnosť, ale na konči šou sa obidvaja pred odborníkmi rozhodli, že chcú pokračovať vo vzťahu.

TIP na článok: René sa do Petry zamiloval, no ich cesty sa rozišli: Našla si už za neho náhradu?

Štěpánka prezradila, prečo im vzťah po šou nefungoval

Kým v šou mali okolo seba kamery nonstop, až po skončení sociálneho experimentu zistili, ako im to funguje v reálnom svete. Hoci sa majú radi, na partnerský vzťah to medzi nimi nevyzerá.

„S Pavlom už dlhšiu dobu nie sme spolu, ale zostali sme priateľmi. Nefungovalo nám to ako páru, pretože sme obidvaja veľmi rozdielni a každý chceme niečno iné,“ prezradila Štěpánka pre Markízu.

Aj keď si nenašla vďaka netradičnému experimentu lásku na celý život, neľutuje, že to aspoň skúsila. „Vďaka účasti v šou som spoznala úžasných ľudí a vyselektovala zo svojho života ľudí, ktorí sa na priateľov len hrali. Taktiež mám veľa nezabudnuteľných zážitkov,“ dodala Štepánka.

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU