Dajte otázky, Dajto odpovie! (január - máj 2021)

22. 05 2021 08:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Andrej: Kedy odvysielate aj 4. sériu seriálu S.W.A.T. a 12. sériu NCIS: Los Angeles?
- Máme pre Vás samé dobré správy, už na jeseň prinesieme premiérovú 4. sériu seriálu S.W.A.T. a budúci rok aj novú sériu našej seriálovej stálice NCIS: Los Angeles.

Beáta: Kedy bude pokračovanie seriálu Manifest?
- Žiaľ, aktuálne seriál Manifest nemáme v pláne. Tešiť sa však môžete na veľa skvelých premiérových seriálov už počas tohto leta, ako napríklad Myšlienky vraha XIV. alebo Gotham V. Rovnako prinesieme aj úplnú novinku, seriál s názvom Prodigal Son.

Monika: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké animované filmy máte prichystané pre najbližšie obdobie? Potešili by ste ma titulmi Emoji vo filme, Šťastná hviezda, Lego Batman, Spider-Man: Paralelné svety alebo Pračlovek.
- V nedeľu, 23. mája 2021, odvysielame na Markíze o 8:45 hod. animovaný rodinný film Balerína, na viac animovaných filmov sa môžete tešiť počas letných prázdnin taktiež na obrazovkách TV Markíza, za všetky spomenieme aspoň film Madagaskar 2.

Štefan: Dobrý deň, zaujímalo by ma, či neplánujete vysielať seriál Westworld?
- Žiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na úplnú novinku, veľmi kvalitný kriminálny seriál s názvom Prodigal Son.

Dominik: Uvidíme na Dajto aj pokračovanie seriálu Gotham?
- Áno, už počas leta sa môžete tešiť na 3., 4. a premiérovú 5. sériu seriálu Gotham.

Andrea: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte v pláne vysielať filmy Gemini Man, Abominable či Holidate?
- Žiaľ, tieto filmy neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na veľa iných skvelých akčných a dobrodružných filmov ako napríklad Zabijaci, Cliffhanger, Stroskotanec, Patriot alebo Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti.

Ema: Prajem pekný deň, chcela by som sa opýtať, či plánujete vysielať filmy Jumanji: Vitajte v džungli, Rocketman či Čarovný park. Ďakujem vopred za odpoveď.
- Nechajte sa prekvapiť, určite však prinesieme veľa skvelých premiérových filmov! :-)

Ondriss: Krásny deň, bol by som rád, ak by ste časom odvysielali seriály Jake a Tlsťoch, Odpadlík alebo Walker, texaský ranger. Ďakujem.
- Aktuálne dané seriály vysielať neplánujeme, tento rok sa môžete tešiť na iný kriminálny seriál Smrtonosná zbraň. Rovnako prinesieme na obrazovkách TV Markíza premiérovú 17. sériu seriálu NCIS - Námorný vyšetrovací úrad, alebo nové časti seriálu Kobra 11.

Jana: Dobrý deň, poprosím, dávate dobré filmy, osobne sledujem väčšinou vašu stanicu, nemohli by ste zaradiť na niektorý piatok večer film Semtex Blues?
- Žiaľ, aktuálne daný film neplánujeme vysielať.

László: Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, či neplánujete odvysielať filmy ako Emoji vo filme, Jumanji: Vitajte v džungli, Jumanji: Ďalší level, Temná veža, Spider-Man: Návrat domov, Spider-Man: Ďaleko od domova, Spider-Man: Paralelné svety, Divoká babská jazda, Zajac Peter alebo Život.
- Do vysielania pripravujeme veľa skvelých premiérových filmov, nechajte sa prekvapiť! :-)

Miro: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či náhodou neplánujete zaradiť do vysielania sériu krimi, ako napr. Columbo.
- Aktuálne vysielame kriminálne seriály Kobra 11 cez pracovné dni a NCIS: Los Angeles počas víkendov. Seriál Columbo vysielať neplánujeme.

Juraj: Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, kedy odvysielate filmy: Brewsterove milióny, Číslo 5 žije 1 a 2, Pán prsteňov a celkovo tie staršie americké komédie, ktoré zvyknete vysielať v sobotu doobeda. Vďaka.
- Z vami spomínaných filmov sa môžete tešiť na kultovú trilógiu Pán prsteňov.

Peter: Dobrý deň, odvysielate ešte niekedy ságu Chvenie (Tremors), ale komplet celú, keďže existuje k pár častiam aj slovenské znenie? Ďakujem.
- Bohužiaľ, ságu Chvenie neplánujeme vysielať.

Nikola: Dobrý deň, nebudete opakovať seriál Prvých 100?
- Seriál Prvých 100 aktuálne neplánujeme vysielať, tešiť sa však môžete na veľa iných skvelých premiérových seriálov už počas tohto leta, ako napríklad Myšlienky vraha XIV. alebo Gotham V. Rovnako prinesieme úplnú novinku, seriál s názvom Prodigal Son.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!