Adam to už prehnal: Veronika mala pri jeho slovách slzy v očiach!

30. 04 2021 13:00 | kf
Adam urazí Veroniku
Adam urazí Veroniku Foto: TV Markíza

Dá Veronika Adamovi ešte šancu po týchto slovách?

Vzťah Veroniky a Adama je ako na horskej dráhe. Raz to vyzerá, že tvoria perfektný pár, veľa sa spolu smejú a potom sa pochytia pred kamerami. Spoločné bývanie prinieslo pre nich veľa zmien a mladomanželia sa museli prispôsobiť novému životu. Pri poslednej návšteve Adamových kamarátov sa mladý Trnavčan zdôveril kamarátke, že s Veronikou nie sú na jednej vlne.

TIP na článok: Adam sa zdôveril kamarátke: Tieto slová Veroniku nepotešia

Všetky páry, okrem Viery a Michala sa stretli na chate, kde sa konečne spoznali navzájom. Veronike pri pohľade na manželské páry prišlo ľúto. Uvedomila si, že s Adamom im to neklape tak, ako by si to predstavovala. Otvorili pri stole úprimnú debatu o tom, čo im na tom druhom tak prekáža. Veronika zostala pri Adamových slovách poriadne zaskočená.

Svadba na prvý pohľad sa blíži do finále, kde sa musia dvojice rozhodnúť, či chcú naďalej pokračovať v partnerskom vzťahu. Dá Veronika Adamovi ešte šancu na urovnanie ich vzťahu?

Adam urazí Veroniku.jpg
Foto: TV Markíza
 

Nenechajte si ujsť finálnu časť relácie Svadba na prvý pohľad piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Komentáre (0)