Dajte otázky, Dajto odpovie! (júl - september 2020)

05. 10 2020 08:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Matúš: Plánujete dokúpiť ďalšie série seriálu Kuchyňa?
- Aktuálne vysielame ruský komediálny seriál Kuchyňa na DAJTO každý deň po 11-tej hodine dopoludnia. Žiaľ, zvyšné dve série zatiaľ neplánujeme dokúpiť, ale nechajte sa prekvapiť ďalšími novými, atraktívnymi sitkomami, ktoré prinesieme na obrazovkách TV Markíza a DAJTO.

Lukáš: Kedy bude pokračovať seriál Prvých 100?
- Žiaľ, tento seriál už neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na premiérové časti seriálov ako Gotham, Mŕtvy bod, NCIS: Los Angeles alebo aktuálnej seriálovej novinky S.W.A.T.

Andrea: Dobrý deň, chcela by som sa vám poďakovať za množstvo premiérových filmov a seriálov na vašich kanáloch. Vyberáte vždy ten najkvalitnejší a najlepší obsah. Preto by ma zaujímalo, či ste neuvažovali nad zaradením filmov ako Ready Player One, Instant Family, Jexi, Wonder Park, Smallfoot, Goosebumps alebo Chappie. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Potešíme vás, napríklad filmy Ready Player One a Chappie chystáme do vysielania už budúci rok.

Daniel: V budúcom roku sa v Českej republike budú konať majstrovstvá sveta v para hokeji, ktorých sa zúčastní aj slovenská reprezentácia. Preto by som rád využil príležitosť a spýtal sa vás, či neuvažujete zaradiť do vysielania túto udalosť? Za odpoveď vopred ďakujem.
- Aktuálne je športové dianie vo svete paralyzované kvôli pandémii koronavírusu. Pozorne sledujeme všetky športové udalosti, nebránime sa vysielať slovenskú reprezentáciu v akomkoľvek športe, vždy to však závisí od podmienok a dostupných športových práv, ako aj od technického zabezpečenia daného športového podujatia.

Terka: Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či nechystáte do vysielania nejaký premiérový animovaný film. Potešili by ste ma aj filmom Hustlers s Jennifer Lopez alebo romantickou komédiou Last Christmas z roku 2019. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Animované filmy a seriály nájdete vždy počas víkendového doobedia na obrazovkách TV Markíza. Z premiérových titulov sa môžete tešiť napríklad na animovaný film Husia koža, ktorý sa dostane na obrazovky už budúci mesiac.

Ema: Neplánujete odkúpiť od Warner Bros. aj také filmy, ako napríklad An American Pickle? Tiež by ma zaujímalo, či odvysielate film Mowgli: Legend of the Jungle z roku 2018. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Už v najbližších týždňoch sa môžete tešiť na veľké filmové premiéry ako napríklad Útok na maratón: Teror v Bostone, Kráľ Artuš: Legenda o meči, Kong: Ostrov lebiek, Besnenie a mnohé iné.

Matúš: Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budete vysielať Slávici na ulici a Telecvoking? Ďakujem.
- Určite sa k týmto reláciám vrátime v rannom bloku na DAJTO. Aktuálne v rámci neho vysielame Aj múdry schybí a Partičku, ale v budúcom roku sa dostanú na obraz aj vami spomínané relácie.

Tomáš: Budete vysielať zápas Mikea Tysona?
- Nechajte sa prekvapiť! ;-)

Siska: Dobrý deň, nechystáte sa vysielať aj slovenského Rexa?
- Aktuálne to nemáme v pláne, ak vám však chýba tento obľúbený slovenský seriál, stačí sa prihlásiť na našu online platformu VOYO.sk, kde si môžete pozrieť všetky dostupné časti bez prerušenia reklamou.

Jaro: Dobrý deň. Plánujete vysielať nové časti seriálu Arrow ?
- Žiaľ, tento seriál už neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete napríklad na premiérový seriál Manifest, ktorý pre vás chystáme do vysielania.

Peter: Dobrý deň prajem. Chcem sa informovať, či budete ešte vysielať na TV Dajto nanovo všetky série animovaného seriálu Dobrodružstvá Jackieho Chana?
- Zatiaľ tento seriál vysielať neplánujeme.

Peter: Dobrý deň, budete ešte vysielať dobrodružný seriál Stratený svet (1999–2002), či seriál Pán zverov, Herkules, Tarzan, SeaQuest DSV, Harry a Hendersonovci? Plánujete tiež vysielať Konga, Godzillu 2, filmy od DC a iné fantazijné filmy?
- Tieto staršie, legendárne seriály zatiaľ neplánujeme vysielať, nevylučujeme však, že sa k nim ešte v budúcnosti vrátime. Vami spomínané filmy plánujeme zaradiť do vysielania, najbližšie sa už v sobotu 24. októbra môžete tešiť na veľkú premiéru filmu Kong: Ostrov lebiek.

Matej: Máte v pláne vysielať niekedy v budúcnosti niektorý z nasledujúcich seriálov: Orange Is the New Black, Rick and Morty, The Ranch, Flash, Ninjago, How I Met Your Mother, Narcos: Mexiko alebo Star Trek: Discovery? Ďalej sa chcem opýtať, či plánujete do vysielania vrátiť Star Trek: Nová generácia, Frasier, Tie roky sedemdesiate alebo Kurz sebaovládania. Moja posledná otázka je, či budete seriály 2 baby na mizine a Dva a pol chlapa vysielať aj od prvej série, pretože v posledných mesiacoch ich reprízujete len od 5. resp. 9. série. Vďaka za vašu odpoveď.
- V auguste sme Dva a pol chlapa začali vysielať od 1. série, takže si tento obľúbený sitkom môžete vychutnávať od začiatku až po koniec. Ostatné vami spomínané seriály aktuálne neplánujeme vysielať.

Lukáš: Zdravím, bude vysielať filmy Deň prvý (1989) a Vírus (1999)?
- Žiaľ, dané filmy aktuálne neplánujeme vysielať.

Andrej: Dobrý deň. Budete vysielať tieto filmy: Sirota, Zlo nikdy nespí, Halloweenska hororová haluz či Pomsta živých smoliarov?
- Žiaľ, ani o vysielaní týchto filmov v najbližšom čase neuvažujeme.

Barbora: Dobrý deň, kedy budete vysielať novú sériu seriálu Čierny zoznam?
- Čierny zoznam už neplánujeme vysielať. Aktuálne máme vo víkendovom vysielaní na DAJTO premiérové seriály S.W.A.T. a Útek za slobodou.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre (0)